Literatūros kūriniai parašyti iš Kristaus sąmonės

Klausimas: Ar yra kažkokių literatūros kūrinių, kurie būtų parašyti iš Kristaus sąmonės lygmens?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti savo Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Yra daug literatūros kūrinių, kuriuose esama Kristaus sąmonės elementų arba iš Kristaus sąmonės atėjusių idėjų. Tačiau tai priklauso nuo to, apie kokį Kristaus sąmonės lygį kalbame, ir kaip daugiau apie tai pakalbėsime šiame vebinare, egzistuoja skirtingi Kristaus sąmonės lygiai. Yra ganėtinai nedaug kūrinių, kurie buvo parašyti iš aukštesnių Kristaus sąmonės lygmenų. Turite suprasti, kaip vėliau paaiškinsime, kad Kristaus sąmonė 48 sąmonės lygiui nėra tokia pati kaip Kristaus sąmonė 124 sąmonės lygiui.

Yra literatūros kūrinių, kurie buvo parašyti su įkvėpimu iš Kristaus sąmonės, tačiau jų tikslinė auditorija buvo, pavyzdžiui, žemiau 48 sąmonės lygmens esantys žmonės. Galite matyti, kad daugelis visų amžių literatūros kūrinių telpa į šią kategoriją, kuomet autorius sugebėjo atnešti kažkokią naują perspektyvą, galbūt netgi padėdamas žmonėms suvokti žemesniųjų klasių vargą, žmonių patiriamus sunkumus, ir tuo būdu padėjo visuomenei naujai pažvelgti į varginguosius ir imti spręsti nelygybės problemą visuomenėje.

Yra daug tokių literatūros kūrinių. Tarp jų yra Tolstojaus, Dostojevskio, Vagnerio, Dikenso kūriniai. Daugelis žinomų autorių gavo tam tikrą įkvėpimą, leidusį jiems parašyti šiuos kūrinius, kurie įvairiais būdais padarė poslinkį kolektyvinėje sąmonėje. Yra daug daugiau pavyzdžių, nei čia paminėjau, čia paminėjau tik keletą pavyzdžių.

Negausite naudos skaitydami šiuos kūrinius ir mėgindami juos palyginti. Ir tikrai negausite naudos galvodami, kad tam tikras literatūros kūrinys visas yra parašytas iš Kristaus sąmonės, vien dėl to, kad jame esama tam tikrų idėjų. Knyga gali turėti vieną idėją iš Kristaus sąmonės, o likusi jos dalis tėra pasakojimas, parašytas iš žmogiško lygmens, siekiant sudominti žmones ir paskatinti juos priimti tą vieną idėją. Taip pat yra knygų, kurios turi keletą idėjų, tačiau už jų vis tiek yra žmones dominanti istorija, skatinanti žmones skaityti knygą. Tai reiškia, kad nebūtinai galite sakyti, jog visa knyga yra iš Kristaus sąmonės.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels