Kraujo ir organų donorystė

TEMOS: Kai kurie žmonės turi sudėtingą karmą su kitais – kai kurių žmonių kraują kitiems priimti būtų pernelyg sunku

Klausimas: Kai kurie dvasiniai mokymai sako, kad negalima dovanoti savo kraujo ir organų. Norėjau žinoti, ar naujame amžiuje, kadangi visi esame viena, tai vis dar galioja.

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Tai yra klausimas, į kurį negaliu duoti bendro atsakymo, dėl paprastos priežasties, kad tema yra pernelyg sudėtinga bendram juodai baltam atsakymui.

Yra žmonių, kurie turi tokias sudėtingas karmines aplinkybes su tam tikrais kitais žmonėmis, jog jiems tai būtų nepaprastai vertinga galimybė sumokėti savo karmą, dovanojant kraują ar organus šiems žmonėms.

Ir yra kitų žmonių, kurie pakilo į tam tikrą sąmonės lygį, kuriame kitiems žmonėms būtų žalinga gauti jų kraują, kadangi skirtumas tarp jų sąmonių yra toks didelis, jog kraujyje saugoma sąmonė padarytų pernelyg žalingą poveikį jį gavusiam žmogui.

Tad vėlgi, matote, kad išorinis protas, ego, visada nori aiškaus juodai balto atsakymo – darykite tai, nedarykite to ir būsite išganyti. Jums reikia pakilti į Kristaus įžvalgumą, kuriame nėra jokių griežtai nustatytų taisyklių, nes viskas yra individualu. Ir todėl kiekvieną situaciją turite vertinti individualiai.

Tai taip pat galioja daugeliui su sveikata susijusių klausimų, pavyzdžiui, ar turėtumėte turėti rašytinį prašymą palaikyti jūsų gyvybę dirbtinai neribotą laiko tarpą, o gal priešingai, šis gyvybės palaikymas turėtų būti nutrauktas, jeigu tai iš tiesų taptų būtina.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2007 Kim Michaels