Muzika ir įkvėpimas iš pakylėtųjų mokytojų

Klausimas: Yra tokia Korėjos vaikinų grupė, kuri vadinasi „Bangtan Boys“ arba BTS, ir ji yra garsi visame pasaulyje, daugiausia ji patinka jaunoms mergaitėms nuo dešimties iki dvidešimties metų. Jie atlieka įkvepiančias dainas, turinčias tikslą užkirsti kelią socialinei diskriminacijai ir jauniems žmonėms daromam spaudimui, ir jie sulaukia daugiausia pozityvios reakcijos iš jaunų žmonių. Klausimas mokytojams būtų toks: ar BTS grupė ir jų muzika semiasi įkvėpimo iš pakylėtosios karalijos ir pakylėtųjų mokytojų? Kaip mokytojai žiūri į BTS muziką ir žmonių reakciją į ją?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Ypač ankstesnėse pakylėtųjų mokytojų dispensacijose buvo daug diskutuojama ir koncentruojamasi į tai, ar mes remiame tam tikrą veiklą, organizaciją ar kad ir kas tai būtų. Nors tiesiogiai apie tai šiame klausime nėra apie tai klausiama, aš taip pat pakalbėsiu ir apie tai.

Šią idėją, kad mes kažką remiame, pakylėtųjų mokytojų mokiniai dažnai klaidingai suprasdavo. Jie mano, kad jeigu mes, pavyzdžiui, sakome remiantys organizaciją, tuomet ta parama turėtų tęstis amžinai ir mes turėtume pritarti viskam, kas vyksta. Tačiau taip nėra, nebent turėtume specifinę situaciją, kurioje konkretus mokytojas sako: „Aš remiu tą organizaciją.“ Tai, žinoma, vis vien nereiškia, kad, pavyzdžiui, El Morija pritarė viskam, kas vyko ankstesnėje dispensacijoje, ir būtent dėl to parama galiausiai baigėsi.

Kas liečia tokius dalykus kaip muzikos grupės, yra akivaizdu, mano mylimieji, kad muzika niekur nedings ir jauni žmonės iš tiesų nenustos domėtis muzika. Tad mes, pakylėtieji mokytojai, iš tiesų esame suinteresuoti naudotis muzika, naudotis jos pozityviu poveikiu jauniems žmonėms, tačiau mes neremiame konkrečios grupės. Nėra taip, kad galėtumėte paimti konkrečią grupę ir sakyti: „O, visa jų muzika yra įkvėpta pakylėtųjų mokytojų ar kažkaip perduota pakylėtųjų mokytojų.“

Mes tiesiog paleidžiame energijas ir idėjas labiau bendru būdu, nei jūs esate įpratę gauti mums perduodant diktavimą. Diktavimas yra daug specifiškesnis, daug tiesesnis perdavimas iš mūsų. Labiau bendrame perdavime mes pastoviai paleidžiame naujas idėjas ir tam tikras energijas ir nepaleidžiame jų specifinei žmonių grupei. Mes tiesiog leidžiame visiems, kurie sugeba susiderinti, taip sakant, parsisiųsti (naudojant kompiuterinę terminologiją) idėjas.

Ši konkreti grupė gavo būtent tokį įkvėpimą, kaip ir kitos grupės. Iš to, kas buvo pasakyta ankstesnėse pakylėtųjų mokytojų organizacijose, galite susidaryti nuomonę, kad pakylėtieji mokytojai negalėtų palaikyti tokios rūšies muzikos, kurią atlieka šios grupės, tačiau, kaip sakiau, mes privalome būti realistiški ir žiūrėti, kokios muzikos šiuo metu klausosi jauni žmonės. Jeigu galime rasti būdą į šias dainas įterpti kažkokias aukštesnes idėjas, kažkokį įkvėpimą, tuomet esame pasiruošę tai daryti.

Ar suprantate, ką sakau? Kai turite pasiuntinį, kuris yra gavęs mantiją, kai turite organizaciją, kuri yra tiesiogiai remiama pakylėtojo mokytojo, tuomet, žinoma, egzistuoja tam tikri griežti reikalavimai, kurie turi būti išpildyti. Tačiau kas liečia bendrą įkvėpimą, mes neturime tokių pačių reikalavimų. Esame pasiruošę dirbti su kiekvienu, kuris yra pakankamai jautrus ir turi pakankamai atvirą protą, kad galėtų kažką iš mūsų gauti. Žinome, kad daugeliu atvejų tai gali, pavyzdžiui, reikšti, kad grupė parašys vieną dainą, kuri turės pozityvų, pakylėjantį poveikį, bet tuomet gali parašyti kitas tris dainas, kurios neturės tokio poveikio. Ir mes vis tiek esame pasiryžę įdėti savo indėlį į tą dainą, kuri gali pakylėti, kadangi ji gali teigiamai paveikti kai kuriuos žmones.

Tas pats galioja ir daugeliui kitų visuomenės sričių. Politikas gali gauti vieną idėją iš mūsų. Jis gali turėti dešimt kitų įsitikinimų arba idėjų, kurios nėra dermėje su pakylėtųjų mokytojų idealais, ir visgi mes esame pasiruošę dirbti su tuo, ką jis turi, ir mėginti kažką pagerinti. Turite suvokti, kad jeigu pažvelgtumėte į Žemės istoriją – tarkime, į paskutinius du tūkstančius metų – per tuos du tūkstančius metų buvo padarytas milžiniškas progresas. Šį progresą neatnešė Kristaus sąmonėje buvę žmonės. Jeigu būtume sėdėję ir sakę: „Neperduosime jokių naujų idėjų, kol neturėsime pakankamai Kristaus sąmonėje esančių žmonių, kurie galėtų priimti šias idėjas“, tuomet pasaulis vis dar tebebūtų daug primityvesnėje būsenoje. Tad turime nuo kažko pradėti. Turime dirbti su žmonėmis, kurie turi gebėjimą gauti tik vieną idėją per gyvenimą. Negalime pasiduoti nusivylimui ar nusiminti dėl to, kad jie taip pat gali gauti idėjas iš astralinės plotmės, ir tai, ką jie atneš, bus mišinys. Jeigu nieko daugiau nėra, kas galėtų atnešti tą idėją, mes ją perduosime, kadangi idėja padarys pozityvų poveikį.

Tas pats ir su muzika – turime nuo kažko pradėti. Negalime sakyti, kad nedirbsime su muzikantais, kol jie nebus pasiekę tam tikro tobulumo lygmens. Turime pažvelgti į tai, kas egzistuoja: Ar yra kažkas, su kuo galėtume dirbti? Ir tuomet mes tai darome ir tai padaro pozityvų poveikį. Tai pakeičia, ką jauni žmonės gali matyti ir patirti, ir palaipsniui žmonės pradės reikalauti aukštesnės muzikos formos nei egzistavo anksčiau. Tai nenutinka iš karto. Tai tiesiog būtų neįmanoma, esant dabartiniam sąmonės lygiui.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels