Homoseksualų toleravimas

Klausimas: Daugelis Vakarų visuomenių pamažu keičia savo įstatymus, siekdamos apriboti homoseksualų, translyčių, LGBTQ ir kt. diskriminavimą. Pavyzdžiui, verslo savininkai negali neteikti savo produktų ar paslaugų homoseksualams, o darbdaviai negali nepriimti žmogaus į darbą dėl šių priežasčių, bent jau Kanadoje. Ir priešingai, daugelyje darbų, ypač tuose, kurie apima vaikus arba religinį gyvenimo aspektą, daugelis žmonių vis dar nori gebėti apsaugoti save arba savo vaikus nuo homoseksualių įtakų. Ar mokytojai turi kažkokią poziciją tokių įstatymų atžvilgiu, kurie draudžia diskriminuoti homoseksualus? Kokie yra pakylėtųjų mokytojų mokymai apie gėjų teisių judėjimą? Ir ar jame galima įžvelgti kokių nors pozityvių elementų?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Vašingtone, JAV.

Na, jeigu pažvelgsite į pasaulio istoriją, pamatysite ilgiausią diskriminacijos prieš įvairias žmonių grupes virtinę. Ir žvelgiant iš visuotinės perspektyvos yra akivaizdu, kad turime pasaulį stumti link taško, kai niekas nieko nediskriminuotų. Daugeliu atvejų gali būti būtina išleisti šiai diskriminacijai kelią užkertančius įstatymus. Matėte, kad nacistinėje Vokietijoje egzistavo tam tikra diskriminacija prieš žydus, kadangi jie buvo žydai. Pasaulyje vis dar tebėra žmonių, kurie ir šiandien tam pritaria, tačiau, žinoma, dauguma žmonių šiuolaikinėse demokratijose nepritaria diskriminacijai prieš žydus.

Taip pat ateis laikai, kai niekas nepritars diskriminacijai dėl seksualumo. Tiesiog yra taip, kad vis labiau ir labiau toldami nuo senosios sąmonės, dualistinės sąmonės, ir pereidami į Kristaus sąmonę, įveikiate, transcenduojate diskriminaciją. Kristaus Sąmonė nediskriminuoja nė vieno žmogaus. Ji gali turėti tam tikras įžvalgas ir pastebėjimus, tačiau ji nediskriminuoja. O diskriminavimas yra paremtas nuomone, susiejant tai su Padma Sambhavos diktavimu.

Yra akivaizdu, kad judėjimas už gėjų teises buvo būtinas žingsnis, kaip būtinas žingsnis buvo feminizmo judėjimas. Realybė yra tokia, kad moterys nebūtų gavusios tų teisių, kurias turi šiandien, jeigu nebūtų atsiradęs feminizmo judėjimas. Feminizmo judėjimas – galite į jį pažvelgę taip sakyti – galbūt tam tikrais atžvilgiais buvo pernelyg militaristinis. Tačiau taip buvo dėl to, su kuo jam teko kovoti.

Tas pats ir su gėjų teisių judėjimu. Jis ne visais atžvilgiais buvo pusiausvyroje. Jis neliks toje būsenoje ar būklėje, kurioje yra šiuo metu. Laikui bėgant jis evoliucionuos. Tačiau idealioje situacijoje jis turėtų pasiekti tašką, kai gėjų teisių judėjimui egzistuoti nebebus būtinybės, kadangi ši problema nustos būti aktuali.

Realybė čia yra tokia, kad didelė dalis diskriminacijos ateina iš krikščionybės religijos, ne tik homoseksualų atžvilgiu, bet ir visų kitų, kurie yra kitokie, atžvilgiu. O tai nėra Kristaus protas. Tai nėra dermėje su Kristaus protu. Ir todėl tai turi būti transcenduota, ir šiuolaikinėje demokratijoje, kurioje egzistuoja bažnyčios ir valdžios atskyrimas, yra būtina valdžiai išleisti įstatymus, kurie neutralizuotų iš tam tikros religijos ateinančią diskriminaciją, ar tai būtų krikščionybės religija, ar kokia nors kita. Žinoma, jeigu Vidurio Rytų šalys kada nors taptų šiuolaikinėmis demokratijomis, joms taip pat reikėtų neutralizuoti diskriminaciją, ateinančią iš islamo daugeliui skirtingų žmonių grupių.

O tai reiškia, kad turite įveikti šiuos teiginius, kuomet kai kurie žmonės sako, kad jie nori apsaugoti savo vaikus nuo homoseksualų, tačiau ko gi jie iš tiesų bijo? Ar jie bijo, kad jie kažkuo užsikrės nuo homoseksualų, kad tai yra užkrečiama? Lygiai tą patį žmonės galvojo apie žydus 1930 metų Vokietijoje.

Turiu omenyje, būkime realistais ir pažvelkime, kiek daug vyko diskriminacijos. Galite su kažkuo nesutikti. Na ir puiku. Turite teisę nesutikti, tačiau diskriminuoti prieš juos, remiantis šiomis dualistinėmis nuomonėmis ir vertybiniais vertinimais tiesiog nėra Kristaus protas.

Ir tai taip pat nėra tai, kuo yra paremta demokratija, kadangi demokratija yra paremta skirtumų toleravimu. Žinoma, tai turi neperžengti sveiko proto ribų, kad žmonės nepradėtų išnaudoti kitų. Akivaizdu, kad negalite sukurti demokratijos, kuri toleruotų pedofilus. Ir vis dėlto, turite judėti link taško, kuriame nediskriminuotumėte pagal reliatyvius vertybinius vertinimus. Tai yra procesas, kuriame šiuolaikinės demokratijos dabar jau buvo ištisus dešimtmečius. Ir jam tęsiantis, daugelis išankstinių nusistatymų, kuriuos žmonės šiandien turi, išnyks ir vėliau bus laikomi visiškai atgyvenusiais ir neatitinkančiais tikrovės.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels