Suklastotų rinkimų tikimybė Jungtinėse Amerikos Valstijose

Klausimas: Ar galėtų mokytojai pakomentuoti, kokia yra rinkimų suklastojimo tikimybė Jungtinėse Valstijose, ir ar mūsų balsai iš tiesų yra skaičiuojami per rinkimus?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Rinkitės Amerikos ateitį“ 2020 metais.

Rinkimų klastojimas, žinoma, yra rimta problema bet kurioje demokratinėje šalyje. Turiu pasakyti, kad tai yra ypač rimta problema Jungtinėse Valstijose. Tai nereiškia, kad noriu skleisti bendrą nepasitikėjimą politine sistema Jungtinėse Valstijose. Neturėtumėte manyti, kad tai yra plačiai paplitusi problema. Tačiau bet kurioje demokratinėje šalyje visas rinkimų procesas privalo būti pastoviai tikrinamas. Svarbu ne tik, ar visi balsavusių žmonių balsai yra suskaičiuojami, bet ir ar visiems žmonėms yra suteikiamos pagrįstos galimybės balsuoti. Negalite turėti situacijos, kurioje atsiranda spekuliuojančių žmonių, darančių viską ką gali šioje sistemoje, kad sutrukdytų tam tikrai žmonių grupei, pavyzdžiui, juodaodžiams, balsuoti, nes jie žino, kad šie balsuos tam tikru būdu. Tad tai yra rinkimų klastojimo forma.

Tačiau bendrai paėmus, balsai yra skaičiuojami. Šiuose rinkimuose, dėl korona situacijos, yra tikimasi, kad daug žmonių balsuos paštu. Egzistuoja tam tikras susirūpinimas, ar pašto tarnyba sugebės laiku pristatyti paštą, kad visi balsai būtų suskaičiuoti. Ir tai iš tiesų turi būti stebima. Negalite turėti tokios situacijos, kurioje tam tikros politinės partijos, tam tikri politikai mėgina apriboti pašto tarnybos gebėjimą pristatyti visą balsavusiųjų paštą. Turite atidžiai tai stebėti, turite užtikrinti, kad balsai būtų skaičiuojami. Turėtumėte netgi atidėti galutinių rezultatų paskelbimą, kol nebus suskaičiuoti visi balsai, jeigu jų nepavyktų laiku suskaičiuoti.

Na ir dabar, reikia tikėtis, kad šie rinkimai suteiks aiškią pergalę vienai pusei. Tai būtų idealus scenarijus. Jog kad ir kas laimėtų prezidento postą, jį laimėtų pakankamai didele balsų persvara, kad galėtumėte sakyti, jog net jeigu kai kurie balsai ir nebuvo suskaičiuoti, jie nebūtų galėję paveikti galutinio rezultato.

Mes, žinoma, visiškai nenorime pamatyti ankstesnės situacijos tarp Bušo ir Gore pasikartojimo, kuomet viską lėmė keli balsai tam tikrose valstijose. Ir ar tie balsai buvo suskaičiuoti vienu ar kitu būdu. Viso šio cirko verčiau norėtume išvengti. Tačiau, žinoma, vėlgi, galime sakyti, kad, jeigu toks scenarijus įvyktų, tai įvyktų, žinoma, dėl to, kad kolektyvinė sąmonė vis dar tebebūtų tokia neapsisprendusi, kuria kryptimi amerikiečiai nori matyti einant savo šalį, kad negalėtų surinkti reikšmingos daugumos sekančio prezidento rinkimuose. O tuomet, žinoma, šou turi tęstis, kaip yra sakoma.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels