Šalies suvienijimas be krizės

Klausimas: Jaudinuosi dėl čia Amerikoje atsiradusio susiskaldymo ir klausiu savęs, kas turi įvykti, kad susivienytume. Regis, tam prireiktų krizės arba tragedijos, ir nors aš to nenoriu, tačiau suprantu, kad, pavyzdžiui, rugsėjo 11-osios atakos ir Perl Harboro užpuolimas suvienijo šalį. Nors po to abu įvykiai taip pat paskatino tam tikrus valdžios veiksmus, kurie buvo žalingi, pavyzdžiui, Patrioto Aktas suvaržė teisę į privatumą ir išplėtė valdžios galias, o taip pat Amerikos japonai buvo suvaryti į stovyklas, iš jų buvo atimti namai ir verslai. Ar mano pastebėjimas yra teisingas, ir ar egzistuoja kokia nors pozityvesnė ir greitesnius rezultatus galinti duoti situacija, kuri mus suvienytų, be poreikio patirti smurtą ar išpuolius, panaudojant kariuomenę, diskriminaciją ir panašiai?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Amerikai skirtame vebinare.

Aš jau išsamiau aptariau šią temą savo diktavimuose, ir čia tiesiog pasakysiu, kad yra akivaizdu, jog šie dramatiški įvykiai – ar tai būtų rugsėjo 11-oji ar Perl Harboras – buvo sukelti fakto, kad nebuvo kritinės masės žmonių, kurie būtų norėję išmokti pamoką lengvuoju būdu. Jie nenorėjo naudotis savo intuicija, nenorėjo giliau mąstyti apie tai, kas galėtų suvienyti šalį, kas galėtų padėti šaliai žengti kitą žingsnį.

Būtent šis nenoras giliau mąstyti materializavo išorinę krizę, kuomet žmonėms teko susidurti su situacija, kurios jie negalėjo ignoruoti. Matote visuose žmonėse – ne tik amerikiečiuose, nors amerikiečiuose tai matote labai ryškiai, – kad žmonės yra linkę ignoruoti situacijas, kuo ilgiau ignoruoti būtinybę keistis. Galite pažvelgti į praeitį ir matyti, kad šiose situacijose, jeigu kas nors būtų buvę padaryta anksčiau, galbūt viskas būtų pakrypę visiškai kitaip ir šalis būtų galėjusi išmokti savo pamokas konstruktyvesniu būdu. Ir, žinoma, lygiai tas pats yra ir šiandien. Esmė čia iš tiesų yra pripažinti, kad egzistuoja tam tikros situacijos, kuriose šalis gali būti panirusi tarsi į šį juodą debesį, kaip jau anksčiau kalbėjome apie žmones, kurie yra apakinti. Kai žvelgiate retrospektyviai, yra labai lengva matyti, kad pokyčiai buvo būtini, tačiau tuo metu žmonės nesugebėjo to matyti, nes jie buvo akli, jie buvo neigime ir jie manė, kad: „O, mums iš tiesų nereikia pakeisti dabartinių sąlygų, tai gali tęstis ir toliau.“

Taip pat yra ir su politinio gyvenimo Amerikoje susiskaldymu. Akivaizdu, kad tai turi pasikeisti, tačiau daug žmonių yra tokiame neigime dėl šito, arba jaučiasi tokie bejėgiai kažką padaryti, kad tiesiog ignoruoja būtinybę keistis, manydami, kad viskas bus gerai, viskas kažkaip savaime išsispręs. Tačiau kai žiūrės į dabartinę politinę situaciją po 10 ar 20 metų, daugelis žmonių matys, jog yra akivaizdu, kad reikėjo kažką daryti. Ir visgi, dalykas, kurį čia reikia daryti, yra žmonėms nubusti suvokimui, kad tai nėra tas klimatas, kurio mes norime. Ne tokioje šalyje mes norime gyventi, ir tai nėra žmonių labui, kad esame tokie susiskaldę, nes naudinga tai yra tik elitui. Ateis toks metas, kai žmonės žiūrės į praeitį ir sakys: „Bet turėjo būti akivaizdu, kad žmonės turėjo pažaboti elitą. Kodėl tai nebuvo daroma? Kodėl žmonės nesugebėjo šito tuo metu matyti?“

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels