QAnon judėjimas

Klausimas: Ar pakylėtieji mokytojai galėtų pakomentuoti didžiulį Amerikoje ir visame pasaulyje vykstantį QAnon judėjimą? Ar Pakylėtieji Pulkai dirba su šio judėjimo lyderiais? O gal tai tiesiog yra grupė, kuri dalina į priešingas stovyklas dabartinį puolusių būtybių isteblišmentą Amerikoje?

Kimas: Jeigu nesate su tuo susipažinę, šis QAnon regimai buvo inicijuotas prieš keletą metų kažkokioje internetinėje pranešimų lentoje, kuomet kažkas sugalvojo teoriją, kad egzistuoja satanistinis kultas arba pedofilų kabala, kurie, visų pirma, sudaro visus tuos pedofilų žiedus, bet jie taip pat slapta valdo pasaulį. Ir, jeigu teisingai suprantu, dauguma jų yra demokratai ir vienintelė grėsmė jų pasaulio užvaldymui yra Donaldas Trampas. Kuris, net jeigu pats to nežino, dirba prieš juos. Bet leisiu Motinai Marijai apie tai pakomentuoti. Tai tiesiog buvo informacija, jeigu nežinojote, kas tai yra. Aš nežinojau, kas tai yra. Turėjau paieškoti internete.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Rinkitės Amerikos ateitį“ 2020 metais.

Na, pirmiausia leiskite man jus užtikrinti, kad pakylėtieji mokytojai jokiais būdais nedirba su už šio judėjimo stovinčiais žmonėmis. Mes su šiuo judėjimu neturime jokių reikalų. Neperduodame jokių idėjų, kurias naudoja šis judėjimas. Šis judėjimas buvo inicijuotas tam tikrų puolusių būtybių, dirbančių per pažeidžiamus žmones, kurie yra atviri puolusių būtybių užvaldymui ir išnaudojimui. Daugelis šių žmonių, žinoma, sąmoningai to nesuvokia. Jie tiki kažką darantys. Tačiau labai mažai tarp jų patys tiki tomis savo idėjomis. Galėtume sakyti, kad kai kurie iš šių žmonių tiesiog yra taip vadinami interneto troliai. Kai kurie tiesiog galvoja atliekantys eksperimentą, kad pažiūrėtų, kuo galima priversti žmones patikėti. Tačiau taip pat egzistuoja tam tikras šių žinomų trolių gamyklų Rusijoje ir Kinijoje elementas, kurie perėmė šį judėjimą ir jį išdidino, nes mato, kad jis gali pasitarnauti jų tikslui, kuris iš esmės yra sukurti kuo didesnį chaosą.

Jums, kaip dvasingiems žmonėms, reikia padaryti keletą dalykų. Visų pirma, turite naudotis sveiku protu ir logika, vertindami kai kuriuos teiginius. Šiuo atveju galite matyti, kad, jeigu tikrai egzistuotų slaptas judėjimas, iš tiesų kontroliuojantis pasaulį, ir jeigu vienintelė grėsmė jų kontrolei būtų Donaldo Trampo išrinkimas, na tai kaip tuomet Donaldas Trampas galėjo būti išrinktas? Jeigu jie iš tiesų kontroliuoja pasaulį, kodėl tuomet jie nesutrukdė jo išrinkimo? Tai reiškia, kad, jeigu jis buvo išrinktas, jie pasaulio pilnai nekontroliuoja, tiesa?

Kitas dalykas, į kurį norėčiau atkreipti dėmesį, yra tai, kad, žinoma, egzistuoja reali pedofilų problema. Ir kai kurie iš jų yra Holivude, kiti dirba žiniasklaidoje, tačiau galiu jus užtikrinti, kad jie nepriklauso vien demokratų partijai. Taip pat ir tarp respublikonų yra pedofilų, pedofilų yra tarp aukščiausio rango verslininkų, finansininkų ir bankininkų. Ir juos galima atrasti daugelyje visuomenės sričių, net ir vyriausybėje. Turite suprasti, kad pedofilijos negalima kažkokiu tai būdu susieti su politine pakraipa, rase, etniškumu ar bet kuriais kitais skirstymais. Tai yra sielos iškrypimas, prasidėjęs prieš daugybę gyvenimų, ir todėl jis neturi jokių sąsajų su žmogaus išorinėmis charakteristikomis ar įsitikinimais šiame gyvenime.

Tačiau čia taip pat matote žmones, kurie yra pasiruošę kurti visas tas konspiracijų teorijas. Ir norėdami įtraukti žmones, jie paima tikrą problemą, dėl kurios žmonės yra susirūpinę, ir ją šiek tiek iškreipia, suteikdami jai politinę dimensiją. Ir būtent taip jie priverčia kai kuriuos žmones tuo patikėti. Ir tuo, didele dalimi, patikėjo žmonės, kuriuos yra apakinusi šita, galėtume pavadinti, „respublikonų iliuzija“. Respublikonų iliuzija teigia, kad tik respublikonų partija gali išgelbėti Ameriką nuo žlugimo. Ir tą jau ne vienerius metus iš dalies kuria fundamentalistai krikščioniai, krikščioniai evangelikai Jungtinėse Valstijose ir jų epinis mąstymas, grįstas fundamentalistine Biblijos interpretacija, juodai baltu mąstymu, teigiančiu, kad viskas nugarmės pragaran, jeigu viskas nevyks taip, kaip, jų manymu, viskas turėtų vykti.

Turėtumėte suprasti, kad jums, kaip pakylėtųjų mokytojų mokiniui, turėtų būti įmanoma pasinaudoti mūsų duotais mokymais, naudotis mūsų diktavimais ir pajausti vibraciją, kuri nėra grįsta baime. Ir tuomet galite naudotis šiuo atskaitos tašku, kad pajaustumėte, kai kažkas, su kuo susidūrėte, idėja arba teorija, yra akivaizdžiai grįsta baime. O ši idėja yra akivaizdžiai grįsta baime. Ji yra pilna baimės vibracijų. Ir galiu jus užtikrinti, kad šios baime grįstos teorijos ne tik kad neateina iš pakylėtųjų mokytojų, juose nėra jokios realios tiesos. Jos negali turėti realios tiesos, jeigu yra grįstos baime ir skatina baimę. Nes, nors kartais mes ir galime jums perduoti labai rimtą žinią, nesiekiame sukelti baimės, kadangi žinome realistišką pokyčių potencialą. Dauguma konspiracijos teorijų jus, kaip jau anksčiau sakėme, nuginkluoja, nes jos jums nesuteikia potencialo pokyčiams, o galbūt jos duoda kažkokį potencialą, bet jūs dėl to nieko negalite padaryti, tik, galbūt, galite pasiduoti pykčiui arba mėginti daryti įtaką kitiems žmonėms, naudodami prieš juos psichologinę prievartą. O tai jums nepadeda išsilaisvinti iš dualistinio mąstymo.

Na, ir dabar, jeigu būčiau visiškai su jumis atvira, mano mylimieji, jeigu esate pakylėtųjų mokytojų mokinys arba laikote save pakylėtųjų mokytojų mokiniu, ir jeigu tikėjote arba vis dar tebetikite šia ir kitomis konspiracijos teorijomis, turite labai rimtai peržiūrėti, kur esate savo dvasiniame kelyje. Privalote rimtai susimąstyti, nes turite problemų su įžvalgumu. Ir turite nuspręsti, ar leisitės dar labiau įtraukiami visų šių teorijų, o gal pasistengsite sugrįžti į pakylėtųjų mokytojų kelią. Nes negalite daryti abiejų dalykų. Negalite tarnauti dviem šeimininkams. Negalite savo laiko, dėmesio ir energijos leisti tekėti į šias teorijas. Negalite sėdėti ir leisti savo aurai persigerti šiomis baime grįstomis energijomis. Ir tuo pačiu metu eiti keliu link Kristiškumo ir pakylėjimo. Jeigu tikite, kad šios teorijos turi kažkokį Kristaus tiesos elementą, tuomet einate klaidingu keliu. Einate kairiuoju keliu ir neturite jokio ryšio su Kristaus protu. Visuotiniu Kristaus protu.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels