Monoteistinis faraono Echnatono judėjimas

Klausimas: Ar monoteistinis karaliaus Echnatono judėjimas buvo įkvėptas pakylėtųjų mokytojų?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Taip, tam tikru laipsniu. Tačiau turite suvokti, kad visada egzistuoja gilesnis supratimas. Jūs esate sunkioje tankios materijos planetoje. Nėra absoliučiai nieko, ką čia būtų galima perduoti, ko puolusios būtybės negalėtų iškreipti. Egipte turėjote situaciją, kurioje jie buvo susikūrę daugybę įvairių dievų, kaip matėte tai ir kitose kultūrose, kuriose buvo kuriama vis daugiau dievų. Galiausiai jų prisidaugino tiek daug, kad atsirado didelė painiava ir maišatis. O tai reiškia, kad kai šis dievų dauginimasis pasiekė tam tikrą kraštutinumą, žmonėms buvo naudinga pradėti grįžti prie paprastesnio požiūrio į Dievą, kurį galite rasti monoteistinėje religijoje.

Ir faraonas Echnatonas tam tikru laipsniu buvo atviras priimti idėjas iš pakylėtųjų mokytojų, ir todėl jis institucionalizavo šį pokytį, o tiksliau, mėgino jį institucionalizuoti. Tačiau taip pat turite matyti, žvelgdami į tai istoriškai, jog nėra taip, kad monoteizmas yra vienintelė teisinga ar pranašiausia religijos forma. Nes kam monoteizmas buvo naudojamas žydų religijoje, musulmonų religijoje ir krikščionybės religijoje? Jis buvo naudojamas neigti pakylėtuosius mokytojus, neigti, kad danguje yra ir kitų būtybių, ne tiktai tos, kurias apibrėžė ši konkreti religija, ar tai būtų Jėzus ir Dievas, ar Alachas ir Mahometas. Matote, kad puolusios būtybės gali iškreipti absoliučiai viską. Tad nėra vienos religijos formos, kuri būtų pati teisingiausia.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels