Jono Krikštytojo vaidmuo

Klausimas: Kuo yra reikšmingas Jono Krikštytojo gyvenimas? Mano supratimu, jis buvo pakylėtasis mokytojas, gavęs ypatingą dispensaciją iš karminės valdybos, kuri jam leido būti fiziniame įsikūnijime tam gyvenimui. Jis, tam tikra prasme, praskynė kelią Jėzui. Kodėl jam buvo būtina tuo metu būti įsikūnijime? Kokias esmines užduotis jis atliko, leidusias Jėzui pradėti ir užbaigti savo misiją?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų vebinare „Ideologijų eros pabaiga“.

Jonas Krikštytojas nebuvo pakylėtasis mokytojas, gavęs dispensaciją ateiti į įsikūnijimą. Tačiau jis buvo aukšto išsivystymo siela, kuriai nedaug trūko iki savo pakylėjimo užsitarnavimo. Tačiau aš su juo buvau įsikūnijęs ankstesniuose gyvenimuose, kuriuose turėjome guru-čelos, guru-mokinio ryšį. Jis įsikūnijo tuo pačiu metu kaip aš, kad dar kartą pasitarnautų guru vaidmenyje, kadangi man to reikėjo tame gyvenime.

Ir svarbiausia, ką jis padarė, buvo ne tai, kad mane pakrikštijo, o kad padėjo man perjungti savo protą taip, kaip man buvo reikalinga, kad pamatyčiau savo misiją ir iš tiesų pradėčiau vykdyti tą misiją. Jis funkcionavo guru vaidmenyje, kuris, kartais vos vienu pabendravimu, galėjo pakreipti mokinį nauju keliu, įgalindamas mokinius įvykdyti savo misiją, kurios jie kitu atveju būtų nesugebėję įvykdyti.

Šiuo atveju aš galiausiai vis tiek būčiau atlikęs šį pokytį, tačiau tai būtų užtrukę ilgiau. Ir tai būtų suvėlinę mano misiją, kas nebūtinai būtų buvusi katastrofa, kadangi nebuvo fiksuoto tvarkaraščio. Ir vis dėlto, Jono Krikštytojo pagalba man iš tiesų buvo naudinga, nes jis man padėjo perjungti savo protą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels