Savo vaikų karmos transmutavimas

Klausimas: Ar galiu aš, būdama motina, naudotis violetine liepsna ir deginti savo suaugusio vaiko karmą? O gal tai pažeistų jo laisvą valią?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Buvimas Dangiškąja Motina“ 2020 metais.

Na, egzistuoja du karmos aspektai. Pirmasis yra toks kaip ir mechaniškas aspektas – tai yra iškreipta žmogų slegianti energija, kuri gali būti saugoma jo trijuose aukštesniuose kūnuose. Ir galite išsakyti prašymus dėl kitų žmonių šiai karmai sudeginti.

Tačiau taip pat yra kita karmos dalis, kuri reikalauja iš žmogaus kažką pamatyti ir transcenduoti tam tikrą sąmonės būseną. O šito jūs, žinoma, negalite padaryti už kitus žmones. Nėra taip, kad tai darydami pažeistumėte jų laisvą valią, jūs tiesiog negalite to padaryti. Negalite jų priversti pamatyti kažką, ko jie nenori matyti. Tad, vėlgi, jūsų išsakomi prašymai dėl kitų gali padaryti pozityvų poveikį, nes, kai energija yra transformuojama, jiems tampa lengviau pamatyti tai, ką jiems reikia pamatyti. Tačiau nėra jokių garantijų, kad jie tai pamatys, kadangi tai yra pavaldu laisvai valiai.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels