Draugystė ir šeima

Klausimas: Mylima Motina Marija, kodėl labai dažnai šeimos nariai, su kuriais inkarnuojamės, mums praktiškai yra visiškai svetimi žmonės? Ir tarp mūsų su jais nėra nieko bendro. Pavyzdžiui, žmogus gali turėti daug brolių ir seserų arba kelis brolius ir seseris, tačiau tuo pat metu jam yra neįmanoma užmegzti draugiškus santykius su jais. Kurį laiką draugais jie buvo tik vaikystėje, o užaugus draugystė išnyko. Arba vaikų amžiaus skirtumas yra daugiau nei 14 metų, ir tėvai nori, kad jų vaikai tarpusavyje sugyventų. Tačiau tai neįvyksta. Ir kiekvienas iš jų auga vienišas. Kaip mums susirasti draugų suaugus, jeigu nesugebame draugauti su savo kraujo giminaičiais?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Mes jau anksčiau perdavėme įvairius mokymus, kad daugelyje šeimų tie patys žmonės įsikūnija vėl ir vėl, per skirtingas kartas. Taip yra dėl to, kad tarpusavyje jie turi tam tikrus karminius šablonus, tai reiškia, kad jie susikūrė šiuos konfliktų sūkurius praeityje, ir vienintelis būdas jiems gauti galimybę tai išspręsti yra vėl ir vėl kartu reinkarnuotis.

Problema, žinoma, yra ta, kad jų psichologija nuo paskutinio įsikūnijimo nepasikeitė. Tačiau jie gali būti susikūrę netgi dar stipresnį priešiškumo momentumą. Ir dėl to jiems yra labai sunku bendrauti ar būti draugais. Ir tai vis dar tebėra, daugeliui žmonių, kurie yra skaudžių smūgių mokykloje, vienintelis būdas suteikti jiems šansą progresuoti, kadangi jiems reikia pasiekti tašką, kuriame jiems būtų to gana ir jie pradėtų trokšti kažko kito.

Iš tiesų matote tam tikrose šeimose, kad kai kurie šeimos nariai yra įsitraukę į specifinį šabloną, tačiau vienas iš vaikų sugeba tam nepasiduoti, atsisako į tai įžengti, ir kaip įmanoma greičiau atsiskiria nuo savo šeimos. Tai, daugeliu atvejų, reikš, kad tas žmogus kitame savo gyvenime galės reinkarnuotis už šios grupės ribų. Ir taip gali vykti progresas.

Tai, žinoma, yra tiesa, kad jeigu negalite susidraugauti su savo šeimos nariais vaikystėje, tai gali būti sunkiau padaryti suaugus. Tai iš tiesų priklauso nuo jūsų, kiek pakeisite savo požiūrį. Turite galimybę atrasti žmones, su kuriais rezonuojate. Kai esate inkarnavęsi į šeimą, negalite pabėgti nuo savo šeimos narių, tačiau, kai renkatės draugus būdami suaugę, galite ieškoti žmonių, su kuriais turėtumėte kažką bendro.

Tikrasis raktas, norint ištrūkti iš šių karminių šablonų, yra dirbti su savo psichologija ir nenorėti pakeisti savo šeimos narių, visą savo dėmesį sutelkiant į save. Ir tuomet galite savęs paklausti: „Ką šis faktas, jog inkarnavausi šioje šeimoje, rodo apie tai, ką turiu išspręsti savo psichologijoje?“ Išmintingiausias dalykas, kurį galėtumėte padaryti nedarnioje, neharmoningoje ar kokius nors šablonus turinčioje šeimoje, būtų sąmoningai priimti sprendimą nesikoncentruoti į savo šeimos narių keitimą. Ir vietoj to visą savo dėmesį sutelkti į savęs keitimą, kad nebereaguotumėte į savo šeimos narius. Ir štai tuomet psichologiškai tapsite nuo jų laisvi.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels