Ar turime visus mėgti?

TEMOS: Išlaisvinkite save ir kitus – kitų žmonių mėgimas tampa nebereikšmingu dalyku – meilė ne visada yra švelni

Klausimas: Sakai, kad turime visus mylėti, tačiau aš girdėjau sakant: „bet neturime visų mėgti.“

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Kai kažką mylite besąlygine Dievo meile, išlaisvinate šį žmogų būti tuo, kuo jis yra, ir tai darydami išlaisvinate ir save būti tuo, kuo esate. Kai sakau, kad turite visus mylėti, turiu omenyje, kad turite visus mylėti besąlygine Dievo meile. Ši meilė yra besąlyginė, tai reiškia, jog ji yra aukščiau už visus žmonių mėgimus ir nemėgimus.

Kai iš tiesų įkūnijate besąlyginę Dievo meilę, nebesvarstote, ar kažką mėgstate. Tiesiog išreiškiate meilę kiekvienam sutiktajam, nesitikėdami sulaukti jokio konkretaus atsako. Kai nebeturite žmogiškų lūkesčių, esate pasiekę dvasinę laisvę, laisvę, kurią aš pademonstravau.

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad besąlyginė meilė nėra visada švelni. Kai priekaištavau įstatymo mokytojams, dariau tai su besąlygine Dievo meile, kuri nenori nė vieno palikti įstrigusio į save susikoncentravusioje proto būsenoje. Todėl mano iššūkis, kurį mečiau meilės tvirtume užuot metęs jį žmogiško pykčio disharmonijoje, iš tiesų suteikė šiems gyvybės srautams galimybę pasirinkti Kristaus Šviesą vietoj savo pačių susikurtos tamsos.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2004 Kim Michaels