Dangus

„Teisingo“ partnerio radimas

Klausimas: Turiu klausimą, į kurį atsakymo laukiau visą savo gyvenimą. Tikiuosi, kad pakylėtieji mokytojai duos man platesnį supratimą. Šis klausimas yra apie skaistybę. Visą savo gyvenimą intuityviai jaučiau, kad mano ateities vyras turėtų būti panašus į mane. Tačiau per savo gyvenimą sutikau vyrų, kurie jau turėjo lytinių santykių, mėgino mane suvilioti su jais susituokti ir visaip mane kritikavo dėl to, kad vis dar tebesu tyra. Ir vis dėlto, jaučiau, kad tai buvo pas mane atėję Maros demonai, kurie tiesiog mėgino mane supainioti ir priversti sulaužyti savo skaistybės iki vestuvių įžadus. Tačiau jiems nepavyko to padaryti ir aš palikau šiuos vyrus, kadangi vis dar tebetikiu, jog jeigu išsaugosiu savo nekaltumą, tikrai sutiksiu į mane panašų vyrą. Norėčiau sužinoti pakylėtųjų mokytojų nuomonę apie tai. Ar sutiksiu žmogų, kuris bus panašus į mane, jeigu nepaliausiu priešintis pajuokai ir smerkimui, kurie pačiais įvairiausiais būdais ateina iš visuomenės, ir kodėl žmonės taip negatyviai reaguoja į tokius žmones kaip aš?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Ukrainai.

Žinote seną Einšteino posakį: „Jeigu nepaliaujate daryti to paties dalyko ir tikitės kitokių rezultatų, esate pamišę.“ Nesakau, kad esi pamišusi, tik sakau, kad tavo požiūris yra nesubalansuotas. Jeigu nepaliausi daryti to, ką iki šiol darei, niekada neištekėsi, ir tuomet tau teks su tuo gyventi.

Tu naudojiesi savo išoriniu protu, kad primestum sau ir savo santykiams kažkokį kriterijų. Tai, tam tikra prasme, yra kenkimo sau sindromas. Tau tiesiog reikėtų pasinaudoti mūsų psichologinio gydymo įrankiais ir atrasti, kodėl egzistuoja tos atskirosios savastys tavo esybėje, kurios nenori, kad ištekėtum, ir todėl verčia tave tikėti šiuo kriterijumi, kuris neleis tau ištekėti.

Nesakau, kad turėtum ištekėti, nes tai yra laisvos valios sprendimas. Tačiau šiuo metu tu nedarai laisvos valios sprendimo. Tu leidai kažkokioms atskirosioms savastims įstumti tave į nesubalansuotą reakciją. Kai kalba eina apie santykius, idealiausias būdas į juos žiūrėti būtų naudotis savo intuicija, pajaučiant, kada tai yra tas žmogus, su kuriuo savo dangiškajame plane numatei užmegzti santykius. Tačiau negalėsi naudotis savo intuicija, jeigu nebūsi neutrali. O primesdama šį reikalavimą, kad tavo vyras turėtų būti skaistus kaip ir tu, tu nesi neutrali, ir todėl negali gauti intuityvių įžvalgų.

Vietoj to, tu į visą šį santykių klausimą žiūri išoriniu protu, ir eini ratais, šitaip nesugebėdama susiderinti su savo dangiškuoju planu. Esmė čia nėra, ar tavo vyras bus skaistus ar ne. Esmė yra, ar jis yra tas žmogus, su kuriuo savo dangiškajame plane nusprendei norinti susituokti? Tačiau kaip tu tai žinosi, jeigu tavo išorinis protas bus taip susikoncentravęs į šiuos išorinius kriterijus?

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels