Santykių turėjimas nesusituokus musulmoniškoje šalyje

Klausimas: Neseniai sutikau žmogų, su kuriuo jaučiu galinti užmegzti ilgalaikius santykius, tačiau šioje musulmoniškoje ir tradicinėje kultūroje, visas šis vedybinis procesas yra siaubingas, tai tarsi turėtumėte pereiti pragaro vartus. Ir šiuos vartus kontroliuoja vyrai, manantys, kad moterys jiems priklauso, ir jie taip pat kontroliuoja visų su santuoka susijusių dokumentų tvarkymą. Tai nebūtų pirmoji mano santuoka ir aš jau esu visa tai praėjusi.

Klausiau savęs, kadangi mes turime ribotus laiko, energijos ir dėmesio išteklius, kuriuos turėtume išmintingai naudoti, ir kadangi dauguma mano šeimos narių turi puolusią sąmonę, svarstau nuslėpti savo santykius ir koncentruotis į kitus dalykus, užuot priėmusi „visas dovanas“, kurias gauname su santuoka šioje vietoje. Daugiau nebenoriu dalyvauti savo šeimos ego žaidimuose. Man jau gana ir noriu judėti toliau. Vertinčiau bet kokias įžvalgas apie judėjimą toliau ir ar yra būtina užsiversti visais tais dokumentais. Galbūt čia yra kažkokia atskiroji savastis, kuri yra prisirišusi prie tam tikros baigties, o gal tiesiog nėra verta mėginti tai daryti šioje sujauktoje vietoje, ir aš tiesiog galiu toliau gyventi su šia paslaptimi.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Amerikai skirtame vebinare.

Na, galite matyti, kad yra daug šių šiuolaikinių demokratijų, kuriose santuoka pradėjo prarasti savo reikšmingumą. Ir yra akivaizdu, kad net ir musulmoniškose šalyse tai taip pat įvyks per ateinančius dešimtmečius. Iš dalies dėl visų tų sąlygų, kurias minėjai, susijusių su santuoka ne tik musulmoniškose šalyse, bet ir kitose šalyse, kurios yra paremtos šiomis monoteistinėmis vyrų dominuojamomis patriarchalinėmis religijomis.

Iš tiesų yra daug žmonių šiuolaikinėse šalyse, kurie pasirinko gyventi kartu arba turėti santykius be santuokos. Ir, žinoma, kaip sakiau, tai vyks vis daugiau ir daugiau šiose tradiciškai vyrų dominuojamose šalyse. Jeigu jauti, kad tai yra įmanoma, iš tiesų gali tai daryti. Kas liečia santykių išsaugojimą paslaptimi, na tai gali būti sunkiau padaryti, tačiau tai yra dalykas, su kuriuo turėtum laipsniškai dirbti. Turėtum ištirti, kodėl nori išsaugoti tai paslaptyje, kodėl jūs negalite atvirai kartu gyventi nebūdami susituokę. Tai, žinoma, prieštarauja socialinėms, kultūrinėms ir religinėms normoms, ir vis dėlto, gali pamąstyti, ar turi kažkokias savastis, kurios tave verčia nenorėti to daryti ir norėti laikyti tai paslaptyje. Gali pamąstyti apie tai, ar yra realistiška tai laikyti paslaptyje, ir pamąstyti apie daugelį šių klausimų. Tiesiog sakau, kad turėtum į tai žiūrėti kaip į procesą. Negali tikėtis, kad turėsi galutinį supratimą apie tai šiandien. Neketinu tau duoti galutinio supratimo, kadangi tai yra tavo dangiškojo plano dalis, tavo augimo proceso dalis, tavo Kristiškumo dalis, kad palaipsniui turi evoliucionuoti į vis aukštesnį šio dalyko supratimą.

Mes, žinoma, galime tik pasakyti, kad ši situacija kartu yra ir iššūkis, ir didžiulė galimybė pamatyti bet kokias pasąmonės savastis, kurias tu turi, ir palaipsniui jas paleisti. Ir jeigu pasinaudosi šia galimybe, pasinaudosi mokymais, kuriuos davėme, galėsi padaryti didžiulį progresą. Ypač gali pasinaudoti mokymais apie pirmykštę savastį, kadangi yra žmonių, kurie turi – nebūtinai pirmykštę savastį – bet daug su ja susijusių savasčių, kurios yra paremtos jausmu, kad esate smerkiami dėl to, kad nesilaikote šių socialinių ar religinių normų šiose labai uždaro proto visuomenėse. Daugelis avatarų gavo pirmykštę savastį arba kosminę gimimo traumą dėl to, kad buvo pasmerkti visuomenės, nes jie negyveno pagal jos normas. Tu čia turi galimybę paleisti šias savastis, ir tuomet pamatysi, kad jeigu naudosiesi mūsų perduotais mokymais, per keletą metų tavo požiūris į visą šią situaciją dramatiškai pasikeis ir pasijausi daug laisvesnė, tvarkydamasi su šia situacija.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels