Psichodelinių medžiagų naudojimas ligoms gydyti

Klausimas: Ką Mokytojai mano apie psichodelinių medžiagų naudojimą ligoms gydyti? Neseniai buvo atliktas tyrimas apie substancijų, tokių kaip psilocibino, randamo psichodeliniuose grybuose, naudojimą depresijai gydyti. Ar gali šie narkotikai, naudojami kontroliuojamu būdu, padėti žmonėms pagerinti savo emocinę būseną, o gal tai yra pernelyg pavojinga ilgalaikėje perspektyvoje?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m. vebinare „Judant link Aukso Amžiaus santykių“.

Yra tokių depresijų formų, kurios kyla dėl to, jog žmonės nesuvokia, kad egzistuoja ir kitos sąmonės būsenos nei toji, kurioje jie yra. Vėlgi, Jėzus ką tik kalbėjo apie sielą arba apie žodį „angelas“, kurie yra naudojami labai plačiame kontekste, šie žodžiai yra labai plačios koncepcijos. Taip pat yra ir su depresija. Depresija iš tiesų pasiekė tašką psichologijos profesijoje, kuomet naudoti šį žodį darosi pavojinga, nes jis yra naudojamas plačiam fenomenų spektrui pavadinti, kurie iš tiesų turėtų būti skirtingai vadinami ir turėtų būti skirtingai diagnozuojami. Egzistuoja tam tikros šiuo metu taip vadinamos depresijos formos, kurios kyla dėl to, jog žmonės jaučiasi įstrigę, jie neturi jokios prasmės savo gyvenime, jie mano, kad tai, ką jie šiuo metu patiria, yra vienintelis įmanomas patyrimas.

Ir gali būti atvejų, kuomet, jeigu žmonės patirtų kitokią sąmonės formą, jie staiga suvoktų, kad egzistuoja skirtingos sąmonės formos, ir galbūt jie gali pakeisti savo sąmonės būseną. Tačiau tai, visų pirma, turėtų būti naudojama tik labai trumpą laiką, o visų antra, tai taip pat yra įmanoma pasiekti įvairiais būdais.

Tai galima pasiekti sprendžiant savo psichologiją, per įvairias terapijos formas, nebūtinai per tradicinę kalbėjimo terapiją, tačiau iš tiesų yra įmanoma taikyti įvairias terapijos formas, kurios jau egzistuoja, ir tai taip pat, žinoma, būtų galima pasiekti per dvasinius mokymus ir dvasinį kelią. Tad nėra idealu juos naudoti, tačiau, žinoma, dabartinėje situacijoje, kurioje mokslas yra taip stipriai susitelkęs į materialų pasaulį ir chemines medžiagas laiko vieninteliu būdu pakeisti proto būseną, negalime sakyti, kad tai negalėtų būti visiškai nenaudinga; kai kuriems žmonėms tai gali padėti.

Mes, žinoma, nerekomenduojame savo mokiniams vartoti narkotikus, nes kai jau imate suvokti dvasinę gyvenimo pusę ir dvasinius mokymus, narkotikai jums nebėra reikalingi, vietoj to jums reikia dirbti su savo psichologija, kol pradėsite spontaniškai patirti aukštesnes sąmonės būsenas.

Negalite dvasiškai progresuoti per jėgą, ir egzistuoja senas pavyzdys, kai praėjusio amžiaus šeštajame ir septintajame dešimtmetyje apie psichodelinius narkotikus rašė žmonės, ir vienas iš jų buvo Alan Watts, kuris šitaip pasakė apie narkotikus: „Išgirdę žinią, padėkite ragelį.“ Kitaip tariant, jis suvokė, kad vienintelis narkotikų tikslas yra suteikti žmonėms patyrimą, jog egzistuoja skirtingos sąmonės būsenos, ir kai jau tai patiriate, turėtumėte liautis juos vartoti, nes kitaip jums išsivystys priklausomybė.

Negalime sakyti, kad specifinėje situacijoje negalėtų būti žmonių, kuriems tai gali padėti, tačiau tai toli gražu nereiškia, jog sakome, kad tam pritariame ar kad rekomenduojame narkotikus, nes jie patys nepadės jums dvasiškai augti. Norėdami iš tiesų dvasiškai augti turite spręsti savo psichologiją.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels