Nevertumo jausmas ir vienovės jausmas

Klausimas: Aš dažnai gaunu vedimą, impulsus, idėjas iš aukščiau, padedančias man pamatyti savo pasąmonės savastis arba gauti įžvalgas apie tiesą, tačiau norėčiau patirti buvimą vienovėje su vienu iš savo mokytojų. Intuicija man sako, kad turėčiau atsipalaiduoti, paleisti bet kokias pastangas, būti neutralus ir tylus. Tačiau man tai nėra natūralu ar lengva, kadangi turiu daug savasčių, kurios sako, jog nesu to nusipelnęs. Turiu dėti daug pastangų, kad pasiekčiau vienovę. Prašau tai pakomentuoti ir padėti man pamatyti, ko dar nematau.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2025 m. Korėjos konferencijoje.

Na, vėlgi, paimkite mokymus, kuriuos mes net ir šiandien davėme ir kuriuos dar duosime šioje konferencijoje, ir jie iš tiesų jums padės pasiekti tašką, kai nustosite dėti pastangas vienovei pasiekti, kadangi raktas į vienovę, žinoma, yra atidavimas.

Tačiau, žinoma, negalėsite to pasiekti tol, kol turėsite šias pasąmonės savastis, kurios jus traukia galvoti, kad privalote dėti dar daugiau pastangų ar kad nesate verti. Kad įveiktumėte šią nevertumo problemą, kurią daugelis turi, nes tai ant jūsų ilgą laiką projektavo puolusios būtybės, jums visų pirma reikia pamąstyti, kokias turite pasąmonės savastis, kurios projektuoja šį nevertumą. Jūs taip pat galite suvokti, kad puolusios būtybės iš už jūsų energetinio lauko ribų nuolatos projektuoja šį nevertumą ant kiekvieno Žemėje esančio žmogaus. Net ir kolektyvinė sąmonė jus veikia, tačiau būdas tai išrišti yra galiausiai imti kontempliuoti besąlyginę meilę. Matote, visa ši nevertumo problema yra ta, jog yra projektuojama, kad besąlyginė meilė yra tokia ypatinga, jog kad galėtumėte gauti besąlyginę meilę, turite išpildyti tam tikras sąlygas Žemėje. Tačiau, kaip mes jau anksčiau paaiškinome, besąlyginė meilė nėra sukuriama Žemėje. Ji nėra tapati žmogiškai meilei. Ji ateina iš pakylėtosios karalijos, o pakylėtoje karalijoje nerasite sąlygų, kurias randate Žemėje. Mes duodame savo meilę visiems, kaip saulė spinduliuoja savo spindulius visiems.

Ar kada nors galvojote, jog esate neverti, kad saulė jums šviestų? Na, tai kodėl tuomet galvojate, jog esate neverti gauti besąlyginę meilę? Besąlyginė meilė besąlygiška yra būtent dėl to, kad neturi jokių sąlygų. Kokias gi sąlygas turėtumėte išpildyti, kad būtumėte verti gauti meilę, kuri neturi jokių sąlygų? Matote, tai nėra logiška, tai neturi prasmės, tai nėra Kristaus logika, Kristaus proto logika. Tai yra žaltiška logika, kuri nori, kad atstumtumėte besąlyginę meilę, nes vienintelis dalykas, kuris gali jums sutrukdyti priimti besąlyginę meilę, yra sąlygos jūsų pačių prote, kurios verčia jus uždaryti jai savo protą, kad negalėtumėte jos patirti. Nėra nieko, ką turėtumėte padaryti besąlyginei meilei gauti. Turite nustoti daryti, kad galėtumėte būti neutralūs, būti atviri ir tiesiog priimti tai, kas lyja ant teisiųjų ir neteisiųjų.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2025 Kim Michaels