Dangus

Klausimas apie mizofoniją

Klausimas: Mizofonija yra neurologinė būsena, kurioje smegenys neteisingai apdoroja tam tikras garsų rūšis. Tai verčia nuo šios būsenos kenčiantį žmogų patirti „kovok arba bėk“ reakciją, nes tam tikras garsas arba garsai jam sukelia įsiūtį. Kokia yra to priežastis ir kaip tai būtų galima išgydyti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Vašingtone, JAV.

Na, pamatinė priežastis yra ta, kad turite gilią traumą iš ankstesnių gyvenimų, kurią galėjo sukelti daug įvairių dalykų. Pavyzdžiui, buvimas kare, kuriame buvote nužudyti labai brutaliu ir skausmingu būdu, gali sužadinti traumą, kuri yra asocijuojama su garsu. Pavyzdžiui, artilerijos ugnies garsas daugeliui žmonių sukelia šią labai intensyvią „kovok arba bėk“ reakciją. Tai yra tik vienas pavyzdys, tačiau taip pat gali būti kitų traumų, kurias galėjote patirti ankstesniuose gyvenimuose, kurios asocijuojasi su tam tikru garsu.

Traumos iš tiesų gali būti asocijuojamos su visomis penkiomis juslėmis, tam tikri vaizdai gali sužadinti „kovok arba bėk“ reakciją, tam tikri kvapai, tam tikrų formų prisilietimai, ir taip toliau. Tai yra individualu ir priklauso nuo to, kas buvo toje traumuojančioje situacijoje, į kurią žmogus susikoncentravo. Daugeliu atvejų tai nėra logiškas, racionalus dalykas.

Pavyzdžiui, yra žmonių, kurie gulėjo mūšio lauke, mirtinai kraujuodami, ir paskutinis dalykas, į kurį jie sutelkė savo dėmesį, buvo laukuose auganti gėlė. Ir visas jų dėmesys toje situacijoje buvo sukoncentruotas į šią gėlę. Ir tuomet kūnas mirė, o žmogus judėjo toliau, tačiau jis išsinešė su savimi šią traumą ir ji iš tiesų gali būti sužadinta pamačius tą gėlę. Tai iš tiesų gali būti bet kas, kuomet jūs patiriate šią intensyvią traumą ir jūsų dėmesys jūsų mirties momentu yra prikaustomas prie specifinio dalyko fizinėje oktavoje, kurį ateities gyvenimuose tuomet galite susieti su trauma ir tai gali sužadinti šią „kovok arba bėk“ reakciją.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels