Kaip susisiekti su savo emocijomis

Klausimas: Neseniai suvokiau, kad daugelis žmonių, ypač vyrų, atsitveria nuo savo emocinio kūno. Užuot jautę jausmus, jie mąsto apie tai, koks būtų jausmas jausti tuos jausmus, ir jie dažnai nukreipia juos į išorę. Koks būtų efektyvus būdas žmonėms vėl įgyti priėjimą prie savo emocinio kūno?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Egzistuoja daug įvairių terapijos metodų arba grupinių sesijų, kuriais žmonės gali naudotis, kad susisiektų su savo emocijomis, tačiau iš tiesų nėra taip sunku susisiekti su savo emocijomis, jeigu esate pasiryžę jas patirti. Tai yra tiesa, kad daug, daug žmonių buvo, taip sakant, užprogramuoti slopinti savo emocijas – vyrai, žinoma, tai daryti buvo programuojami labiau už moteris, tačiau vis tiek yra ir vyrų, kurie yra pasiryžę pažvelgti į savo emocijas.

O tam reikia, kaip sakėme, įveikti šią emocijų baimę, kuomet siekiate jas užgniaužti, kadangi bijote būti jų prislėgti, arba jaučiate, kad jos yra tokios nemalonios, jog nenorite jų patirti.

Negalėsite išrišti emocijų, jeigu nesiryšite įeiti į emociją ir pamatyti už jos slypinčio įsitikinimo, tačiau taip pat turite suvokti, kad emocijos iš tiesų nėra jau tokios pavojingos kaip galite manyti, ir galite į jas įeiti ir vis tiek išgyventi.

Tai yra tas įvaizdis, kurį Gautama Buda kažkada seniau perdavė, apie tą tamsos valdovą, kuris tariamai sėdi pilyje ir visi žemesniuose lygmenyse bijo konfrontacijos su juo, tačiau jeigu nepaisysite visų įspėjimų ir įžengsite į pilį, pamatysite, kad joje nieko nėra.

Tas pats ir su emocijomis. Kai pasinaudosite mūsų įrankiais energijai transformuoti, galėsite į ją įžengti ir pamatysite, kad nėra jokios nepakeliamos emocijos. Tai tiesiog yra energija, tai tėra emocija, ir galite joje stovėti, beveik tarsi stovėtumėte uragano centre, ir jūsų ji gali visiškai nepaveikti. Ir tuomet galite ieškoti įsitikinimo, galite jį išspręsti ir išsilaisvinti nuo viso šio sūkurio.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels