Energetinis darbas ir nevalingi kūno judesiai

Klausimas: Nuo tada kai pradėjau energetinį darbą prieš maždaug 10 metų, ėmiau patirti šiuos staigius spazmus ir drebulius savo kūne. Jie nėra skausmingi, tačiau kiti žmonės pasimeta ir nepatogiai pasijaučia tai pamatę, ypač darbe. Jie nutinka, man atliekant kitiems arba pačiam gaunant energetinį gydymą, per masažo sesijas arba kalbant invokacijas, bet taip pat ir kitais atvejais, regimai be jokios priežasties. Arba, pavyzdžiui, prieš užmiegant. Kartais atrodo, kad šie spazmai yra tarsi kokia žinia, patvirtinimas, kad kažkas, kas ką tik įvyko arba buvo pasakyta, yra tiesa. Patiriu šias situacijas po keletą kartų kiekvieną dieną. Pažįstų kitų žmonių, kurie patiria panašius dalykus, tačiau jų atvejų tai nėra taip stipru. Ar mokytojai galėtų paaiškinti, kodėl tai vyksta? Ar tai reiškia, kad mano čakros yra pernelyg užterštos ir todėl energija negali laisvai judėti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Amerikai „Demokratijos prikėlimas“.

Gali egzistuoti keletas šio reiškinio priežasčių. Gali būti, kad jūsų čakros nėra pilnai atviros. Egzistuoja blokai čakrose jūsų pasąmonėje, pavyzdžiui, jūsų emociniame ir mentaliniame protuose. Tačiau jūs vis dar tebesate atviri gauti impulsą iš savo AŠ ESU Esaties, iš pakylėtųjų mokytojų, iš Šventosios Dvasios. Esate atviri leisti šviesai tekėti, tačiau ji yra per stipri jūsų čakroms, ir jos negali to pakelti. Tai paveikia fizinį kūną, kuris tuomet atlieka tam tikrus judesius. Taip pat gali būti, kad turite tam tikras savastis, kurių dar nepamatėte ir neišrišote, ir jos priešinasi tekėjimui. Jos mėgina sustabdyti tekėjimą su dėmesiu, kartais identiteto kūne, kartais mentaliniame kūne, tačiau dažniau tai vyksta emociniame kūne, o kartais net ir fiziniame kūne. Dažnai galite matyti, kad kai jaučiate tam tikras emocijas, fiziniame kūne sukyla tam tikra reakcija, pavyzdžiui, jūsų raumenys gali įsitempti, kai jaučiate baimę, pyktį ar tiesiog jaučiatės įsitempę.

Tad įvyksta taip, kad egzistuoja šis pasipriešinimas, kuris taip pat yra ir fiziniame kūne. O tuomet, kai ateina srautas iš Dvasios, jis įveikia tą pasipriešinimą, tačiau to pasekoje įvyksta kažkoks judesys jūsų kūno raumenyse. Geriausia čia būtų, vėlgi, naudotis įrankiais ir mėginti pamatyti, ar jums pavyks nustatyti tą savastį ar savastis, ir dirbti su šiomis savastimis.

Jūs taip pat galite pažvelgti į savo kūną ir pažiūrėti šiose situacijose: kas vyksta jūsų kūne? Ar kyla tam tikra reakcija, kuri yra fiziška ir jūs ją galite atpažinti? Kokie jausmai ir mintys slypi už reakcijos ir yra susiję su reakcija? Kaip jau anksčiau sakėme, sąmonė eina prieš fizinę materializaciją. Tad iš tiesų kažkas įvyksta tavo emociniame, mentaliniame ir identiteto kūnuose, ir tik po to būna fizinė reakcija. Gali mėginti tai ištirti ir pažiūrėti, ką tau pavyks atrasti, ką galėsi išspręsti, ir galėsi tai įveikti.

Na ir dabar, nenoriu pasakyti, kad visi žmonės, kuriems pasireiškia nevalingi kūno judesiai, turėtų iš to daryti didelę problemą. Tai priklauso nuo to, kokio stiprumo yra šie judesiai ir kiek tai jus trikdo. Tačiau yra žmonių, kuriems pasireiškia įvairūs judesiai. Ir tai nebūtinai yra problema, su kuria jums reikėtų specifiškai dirbti. Galite dirbti bendrai su savo augimu ir atskirųjų savasčių išrišimu, ir tai tuomet laikui bėgant galės išsispręsti savaime. Tačiau jūs, žinoma, galite pastebėti, pažvelgę į istoriją, kad daug, daug žmonių, kurie buvo dvasingi žmonės ir darė energetinį darbą arba dirbo su Dvasia, patyrė įvairius nevalingus kūno judesius. Vėlgi, neturėtumėte dėl to nerimauti ar stresuoti. Galite su tuo dirbti. Tačiau netapkite obsesiškai-kompulsiškai apsėsti šiais dalykais. Nekelkite sau papildomo streso, kad turėtumėte to išvengti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels