Dvasinės alergijos priežastys

TEMOS: Alergija yra individualus dalykas – siekite subalansuotos mitybos – alergijos yra sukeltos psichologinių sąlygų – alergiją sukelia trauma – baimė verčia jus norėti kažko išvengti

Klausimas: Manau, tai būtų galima laikyti bendru klausimu, ne asmenišku. Ar sojos pienas ir produktai yra sveikas maistas, o gal fitoestrogenai yra problematiški mažiems vaikams? (Mano sūnus ir dukra geria ryžių pieną ir valgo sojos produktus dėl alergijos maistui.)

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Praktiškai nėra tokių su sveikata susijusių klausimų, kurie būtų bendri klausimai. Alergijos yra išimtinai individuali liga. Ir nors kai kurie vaikai yra alergiški sojos produktams, kiti juos gali valgyti be jokių negatyvių pasekmių. Tai taip pat galioja karvės pienui ir kitiems pieno produktams, nors kol kas medikų profesija to dar pakankamai nepripažįsta.

Apskritai tariant, noriu pasakyti, kad ryžiai yra viena iš mažiausiai alergiškų maisto rūšių planetoje. Tačiau visais su mityba susijusiais klausimais yra svarbu išlaikyti pusiausvyrą ir vengti valgyti per daug vienos kažkurios rūšies maisto. Todėl rekomenduočiau ieškoti patarimo pas specialistus, galinčius patikrinti jūsų vaikų alergiškumą tam tikrų rūšių maistui. Tai gali atlikti profesionalūs medikai, bet taip pat ir įgudę raumenų testavimo praktikuotojai.

Taip pat noriu pasakyti, kad priešingai dabartinėms medicinos teorijoms, alergijų šaknys slypi psichologinėse sąlygose. O nepripažindami reinkarnacijos realybės, paprasčiausiai negalėsite įgyti teisingo alergijų supratimo.

Išvystyti alergiją įmanoma praktiškai bet kokiam dalykui materialiame pasaulyje. Alergijai pradžią paprastai duoda trauminė patirtis, kuri priverčia gyvybės srautą išsiugdyti baimę kažkokiai substancijai arba sąlygai. Jeigu trauma buvo pakankamai stipri, arba jeigu ji buvo stiprinama per keletą įsikūnijimų, tai pradės reikštis fizine alergija sekančiame gyvybės srauto įsikūnijime.

Baimė yra atstumianti emocija, todėl gyvybės srautas mėgina pabėgti nuo to, ko bijo. Kai tai pasireiškia kaip alergija, kūnas atmes bet kokį maistą arba būseną, kuri bus asocijuojama su pirminės traumos baime. Būtent dėl to kūne pasireikš fiziniai simptomai. Simptomai tiesiog yra kūno būdas pasiųsti žinią, jog jis nenori priimti tam tikros substancijos arba nenori patirti tam tikros būsenos.

Ir nors galite imtis tam tikrų fizinių priemonių, kad sumažintumėte alergijos poveikį, vienintelis būdas išspręsti šią būseną yra pasinaudoti psichologinėmis technikomis, nusileidžiant giliai į psichiką ir išgydant pirminę traumą. Yra daug pavyzdžių, kuomet šį vidinį gydymą atlikę žmonės akimirksniu įveikė visą gyvenimą trukusią alergiją.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2003 Kim Michaels