Dangus

Apie steroidų vartojimą

Klausimas: Ar galėtumėte man pasakyti, kas nutinka žemesniųjų kūnų lygmenyje, kai žmogus vartoja steroidus, ir kaip tai paveikia identiteto kūną?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Ukrainai.

Turite būti atsargūs ir atskirti čia vieną dalyką. Tuo nenoriu pasakyti, kad viskas, ką darote fiziniam kūnui, neturi jokio poveikio aukštesniems kūnams. Tačiau bendra taisyklė yra tokia, kad daugelis dalykų, kurie paveikia fizinį kūną, tiesiogiai nepaveikia aukštesnių kūnų. Tačiau, žinoma, egzistuoja priežastis, kodėl žmonės vartoja steroidus, narkotikus, alkoholį ir kitas substancijas, kurios yra žalingos kūnui. Jie tai daro dėl to, kad turi kažkokią neišrištą psichologiją savo emociniame, mentaliniame ir identiteto kūnuose.

Tarkime, žmogus, kuris yra kultūristas arba atletas, vartoja steroidus siekdamas išplėsti savo fizinio kūno gebėjimus. Kodėl jis turi poreikį tai daryti? Dažnai galite matyti, kad, pavyzdžiui, kultūristai turi žemą savivertę ir nesubalansuotą santykį su savo fiziniu kūnu, tad jie tai siekia kompensuoti fiziniu būdu vartodami steroidus.

Tačiau tikrasis būdas įveikti šią problemą yra, žinoma, spręsti psichologiją. Tai reiškia, pamatyti savastis ir leisti joms mirti, tas savastis, kurios slypi emociniame, mentaliniame ir identiteto kūnuose. Kokį iškreiptą tapatumo jausmą jūs turite, kad jūsų fizinis kūnas jums yra toks svarbus, jog turite vartoti chemikalus, kurie iš tiesų nuodija kūną ir paliks jus suluošintus vėlesniame gyvenimo etape, kad įgytumėte kažkokį laikiną pranašumą?

Galite, pavyzdžiui, matyti daug kultūristų, kurie galėjo įgyti laikiną pranašumą, išgarsėdami ir uždirbdami pinigų, ar netgi tapdami kino žvaigždėmis, gubernatoriais ar kad ir kas tai būtų, tačiau jie taip pat taip stipriai pakenkė savo širdžiai, kad tikėtina, jog mirs nuo širdies ligos dar nesibaigus jų natūraliam gyvenimo laikui. Akivaizdu, kad už to slypi neišspręsta psichologija, ir galiu tik paraginti žmones ieškoti tos psichologijos ir ją spręsti, naudojantis mūsų perduotais įrankiais, o ne naudotis tomis dirbtinėmis priemonėmis, siekiant išplėsti fizinio kūno gebėjimus ar pagerinti jo išvaizdą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels