Subalansuotas požiūris į seksą

Klausimas: Kaip galėčiau pakeisti nesubalansuotą ir sudaiktintą moterų bei sekso įvaizdį konstruktyviu ir nesudaiktintu moterų ir sekso įvaizdžiu savo keturiuose žemesniuosiuose kūnuose?

Kimas: Čia toliau yra pateikiamas labai ilgas paaiškinimas, kurio neskaitysiu, tačiau iš esmės čia yra klausiama, ką daryti, jeigu turite šiuos labai stiprius vaizdinius savo prote apie iškreiptą seksą, kurie jums neleidžia turėti natūralesnio požiūrio į seksą.

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Na, seksualinė veikla iš tiesų yra vienas iš įrankių, kuriuo puolusios būtybės naudojosi žmonėms manipuliuoti, supainioti ir įvairioms manipuliacijoms kurti. Akivaizdu, kad vienas iš pagrindinių būdų tai daryti buvo iškreipti seksą ir seksualinę veiklą, paverčiant ją kažkuo, kas yra visiškai žema, visiškai purvina, ateina vien iš instinktų. Ir jos ilgą laiką naudojosi šiomis iškreiptomis seksualinėmis praktikomis ir vaizdiniais netgi projektuodamos šiuos iškreiptus vaizdinius į žmonių sąmonę. Ir kolektyvinėje sąmonėje egzistuoja demonai ir padarai, kurie projektuoja šiuos vaizdinius.

Na ir dabar, jeigu jūs turite tai savo sąmonėje, taip yra dėl to, kad turite kažkokį pažeidžiamumą, kažkokią skylę, kuri gali būti atėjusi iš ankstesnių gyvenimų, kuriuose buvote kažkaip priversti arba įtraukti dalyvauti tokiose veiklose. Turite naudotis mūsų duotais įrankiais, kad apnuogintumėte šias savastis ir išrištumėte savastį bei įsitikinimą, kurį turite apie seksą, ir kodėl taip blogai jaučiatės dėl iškreiptų sekso aspektų, jog net negalite susikoncentruoti į laisvesnį ir natūralesnį seksualinės veiklos išreiškimą.

Tad galiausiai turite pasiekti šį sprendimą, kuomet tiesiog nusprendžiate, kad viskas Žemėje gali būti iškreipta ir iš tiesų buvo iškreipta puolusių būtybių. Nėra nė vienos veiklos Žemėje, kurioje galėtumėte dalyvauti, kuri negali būti iškreipta. Tad jeigu leisite puolusių būtybių iškrypimams sulaikyti jus nuo dalyvavimo tam tikroje veikloje, nebus nieko, ką galėtumėte daryti. Galite užsidaryti nuo visko savo kambaryje ir badaudami laukti mirties, nes net ir valgymas buvo iškreiptas puolusių būtybių. Tad tiesiog turite pažvelgti į tai ir tarti: „Na, seksas tiesiog yra dar viena žmogiška veikla. Tai yra kažkas, ką galiu veikti su fiziniu kūnu, tad tame iš esmės nėra nieko blogo, neskaistaus ar netyro. Tad turiu pažvelgti, kokias esu susikūręs savastis, kurios mane verčia galvoti, kad seksas yra purvinas ar kad neturėčiau to daryti.“ Ir taip toliau.

Žinote, kad šios konferencijos tema yra Kristaus įžvalgumas. Kai pasiekiate Kristaus įžvalgumą, galite pažvelgti į seksualinę veiklą ir sakyti: „Na, iškrypimai yra iškrypimai. Nekoncentruosiu į tai savo dėmesio, tačiau tai nereiškia, kad negaliu turėti atsipalaidavusio požiūrio į seksą ir juo mėgautis. O jeigu, pavyzdžiui, esu santuokoje, galiu patenkinti savo antrosios pusės seksualinius troškimus ir netgi mėgautis tai darydamas.“ Vėlgi, jau anksčiau sakėme, kad egzistuoja labai ilga tradicija dvasingiems žmonėms jausti, jog seksas yra bloga ir nedvasinga veikla ir turėtumėte jo vengti. Tai taip pat yra puolusių būtybių projekcija, tai taip pat yra tam tikros atskirosios savastys ir kolektyviniai padarai kolektyvinėje sąmonėje, ir jūs taip pat galite tai išspręsti. Nesakau, kad tai reiškia, jog būdami dvasingu žmogumi turėtumėte užsiiminėti seksu ar gyventi poroje su kitu žmogumi, tačiau turėtumėte sugebėti tai daryti be jokių reakcinių šablonų ar negatyvių jausmų.

Iš esmės galime sakyti, kad kai pasiekiate aukštesnius Kristiškumo lygmenis, tai nereiškia, kad nedalyvaujate jokiose žmogiškose veiklose, nes yra daug žmogiškų veiklų, kuriose dalyvaujate ir nematote tame problemos. Esate visiškai neutralūs tos veiklos atžvilgiu. Ji jūsų netąso į vieną ar kitą pusę, neturite jokių šių „turėčiau ar neturėčiau“, teisinga tai ar neteisinga, ir visas šis vertybiniais vertinimais paremtas vertinimas. Jūs, pavyzdžiui, galite dalyvauti socialinėse veiklose su kitais žmonėms, nevertindami, ar tai yra dvasinga ar nedvasinga, ar šie žmonės yra dvasingi ar nedvasingi, ir taip toliau. Nėra nieko blogo mėgautis gyvenimu Žemėje, kai jame dalyvaujate. Tai nereiškia, jog tai užvaldo visą jūsų dėmesį ir atitraukia jus nuo dvasinio kelio. Tai tiesiog yra gyvenimo dalis. Jeigu esate socialinėje aplinkoje, pavyzdžiui, kartu su šeimos nariais, ir kažką valgote, tai kodėl tuomet turėtumėte nesimėgauti maistu? Kodėl turėtumėte sėdėti kaip dvasingas žmogus ir vertinti: „Bet ar turėčiau valgyti mėsą? Ar turėčiau įsidėti dar vieną kepsnio gabalą? Ar turėčiau daryti tą, ar turėčiau daryti aną?“ Visa tai nunyksta, kai pasiekiate aukštesnius Kristiškumo lygmenis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels