Seksualinės fantazijos

Klausimas: Kaip galėčiau sustiprinti savo meilę dvasinei laisvės liepsnai, kad galėčiau įveikti šią situaciją, kurioje nesu tikras, kad mano meilė dvasinei laisvei yra pakankamai didelė, jog galėčiau transcenduoti savo baimę ir abejones. Dažnai jaučiuosi sumišęs, ko iš tiesų noriu, svyruodamas tarp savo dvasinės laisvės ir nesubalansuotų seksualinių troškimų būsenos. Jaučiu gėdą, kad man tenka mėginti apsaugoti savo pagrindo čakrą nuo tamsos jėgų puolimo, tačiau dalis manęs tuo pačiu metu vis dar tebėra prisirišusi prie seksualinių fantazijų apie moteris. Kita mano dalis netgi galvoja, kad nebūsiu laimingas ar netgi, kad gali būti nuobodu, jeigu visiškai save išlaisvinsiu nuo bet kokių žemesnių troškimų, ypač seksualinių troškimų.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Amerikai „Demokratijos prikėlimas“.

Na, jeigu išstudijuosite mūsų mokymus, mes niekada nesakėme, kad jeigu esate dvasingas žmogus, privalote išsilaisvinti nuo seksualinių troškimų. Mes sakėme, kad galite mėgautis darydami tai, ką galite daryti su fiziniu kūnu. Tačiau turite pasiekti tašką, kai galėtumėte tai daryti subalansuotu būdu. Tai reiškia, kad nejaustumėte šio obsesinio-kompulsinio troškimo fizinei veiklai, ir neturėtumėte šių obsesinių-kompulsinių svajonių ar fantazijų apie tai.

Tokios sąlygos gali ateiti tik iš atskirųjų savasčių, kurios jus atveria kolektyviniams padarams ir demonams, kurie projektuoja šiuos nesubalansuotus seksualinius troškimus į visų joms atvirų žmonių protus. Šiandien į visus žmones yra skleidžiamos milžiniškos seksualinių fantazijų projekcijos. Tačiau, žinoma, tiktai tie, kurie yra tam atviri, tai pastebės. Tačiau iš dalies tai įvyko dėl seksualinio išlaisvinimo, iš dalies dėl didžiulės pornografijos sklaidos internete ir tokios daugybės žmonių dalyvavimo tame, ir tai sukūrė šį labai stiprų kolektyvinį padarą.

Jūs turite nuspręsti, būdami dvasingu žmogumi, kad jums nėra būtina visiškai užgniaužti sekso troškimą. Tačiau jeigu norite maksimalaus augimo, tuomet jums iš tiesų yra būtina įveikti šias obsesines-kompulsines projekcijas ir fantazijas. Ir jūs tai darote naudodamiesi mūsų įrankiais. Visų pirma, prašydami Arkangelo Mykolo apsaugoti jūsų aurą ir čakras, jūsų pagrindo čakrą. Prašote Astrėjos išlaisvinti jus nuo bet kokių saitų su šia kolektyvine sąmone.

Tačiau svarbiausia, ką jums reikia padaryti, yra atskleisti šias savastis, kurios jus laiko šioje „stumk ir trauk“ būsenoje, šioje dichotomijoje, šiame konflikte, ir naudokitės mūsų įrankiais pamatyti šias savastis ir tuomet nuspręskite jas paleisti. Tai yra sprendimas, kurį turite priimti, ir tu gali matyti net ir iš to, kaip suformulavai klausimą, kad dar nepriėmei šio sprendimo, ir kadangi nepasiekei aiškios pozicijos, kadangi vis dar tebesi neapsisprendęs, esi pažeidžiamas šių jėgų projekcijų. Kada tik jūsų prote egzistuoja skilimas, kada tik nesate priėmę aiškaus sprendimo, neturite aiškios vizijos, esate pažeidžiami Tamsos Jėgų.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels