Dangus

Seksas ir energetinių šablonų perdavimas tarp žmonių

Klausimas: Ar vėžys gali būti perduotas iš žmogaus žmogui per lytinius santykius, kaip tam tikra programa aukštesniuose kūnuose, esanti latentinėje būsenoje, kuri yra aktyvuojama, kai atsiranda palankios sąlygos?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Olandijoje.

Na, mano mylimieji, nelabai noriu atsakyti į šį klausimą, nes nenoriu, kad vaikščiotumėte visko bijodami. Žinote, o galbūt ir nesuvokiate, kad kai buvo atrastos bakterijos, daug daug žmonių perėjo periodą, kuris tęsėsi beveik visą žmonių kartą, nepaprastai bijodami bakterijų. Todėl, kad tai buvo kažkoks paslėptas pavojus, kurio jie negalėjo matyti. Kol jie iki tol apie tai nežinojo, iš tiesų negalėjo bijoti, nors ir matė, kad žmonės suserga. Tačiau kai sužinojo, kad egzistuoja šie mažučiai padarėliai, kurie gali įsiveržti į jų kūną ir juos nužudyti, atsirado didžiulė baimė. Ir kai kurie žmonės vis dar tebeturi šią baimę. Kai kurie žmonės taip stipriai to bijo, kad net negali funkcionuoti savo kasdieniame gyvenime.

Tam tikra prasme, galėtume sakyti, kad ar tai per lytinį aktą ar per kokį kitą artimą ryšį, iš tiesų gali vykti tam tikrų energetinių šablonų arba matricų perkėlimas iš emocinio, mentalinio ir identiteto kūno tarp žmonių. Tačiau jeigu esate dvasios mokinys, jums nereikėtų pernelyg dėl to jaudintis, jeigu naudojatės dvasine apsauga, jeigu einate keliu, siekdami įveikti savo savastis. Nes negalite kažko perimti iš kito žmogaus, nebent jumyse pačiuose yra kažkas, kas jus verčia tai priimti.

Galite pažvelgti į save ir ištirti, ką jaučiate dėl savo santykių su kitais žmonėmis. Ką turėtumėte daryti. Jeigu stipriai jaučiate, kad visada turėtumėte jausti gailestį ar empatiją kitiems, kad visada turėtumėte būti jautrūs kitiems žmonėms, galite žinoti, kad egzistuoja daug didesnė tikimybė jums kažką perimti. Tai nebūtinai gali būti vėžys, tai gali būti emocinis šablonas, arba galite perimti jų naštą ar jų energijas. Ir, žinoma, dvasiniame kelyje jūsų tikslas turėtų būti visai ne toks.

Turite paklausti savęs, kodėl esate dvasios mokinys? Todėl, kad esate jautresni už vidutinį žmogų. Esate jautrūs dvasinėms energijoms. Tačiau negalite būti jautrūs aukštesnėms energijoms taip pat neturėdami tam tikro jautrumo žemesnėms energijoms. Ir turite pasiekti tašką, kuriame suvokiate ir nusprendžiate, jog turite teisę gyventi šioje planetoje nepriimdami kitų žmonių energijos.

Ir todėl turite būti labai įžvalgūs dėl savo jautrumo, kad neleistumėte savo jautrumui tapti tais vartais, per kuriuos kiti žmonės, taip sakant, galėtų ant jūsų išpilti savo negatyvios energijos šiukšles. Tad atsakymas būtų, taip. Ar tai nutinka dažnai? Ne, nedažnai. Ir todėl, jeigu imsitės tam tikrų atsargumo priemonių, jums nereikės dėl to nerimauti. Kitaip tariant, nenoriu sukurti kažkokios fobijos dvasios mokiniuose, kuomet jie vaikščiotų bijodami kažką perimti iš kitų žmonių.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels