Kaip transcenduoti seksualinius troškimus

Klausimas: Kodėl yra taip sunku įveikti visus seksualinius troškimus? Pastebėjau, kad egzistuoja dvasingų žmonių grupė, kurie nejaučia, kad savo dangiškajame plane būtų numatę turėti antrąją pusę. Tačiau kita vertus, jiems yra sunku transcenduoti seksualinius troškimus. Kaip galėtume įveikti, transcenduoti žmogišką seksualumą, neversdami savęs priimti asketiško gyvenimo būdo pagal reliatyvų gėrio ir blogio standartą?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Yra sunku įveikti žmogišką seksualumą, kadangi demonai ir padarai nuolatos veikia žmonių troškimų kūną ir pagrindo čakrą, siekdami priversti juos pasiduoti nenumalšinamam seksualiniam troškimui. Puolusios būtybės dėjo didžiules pastangas, kad išpūstų žmonių seksualinius troškimus virš jų natūralaus lygmens.

Būdami dvasios mokiniu turite apsisaugoti nuo šių žemesnių būtybių įtakos, ir galite tai padaryti išsakydami apsaugos prašymus ir išlaisvinimo prašymus – paprašydami Astrėjos išvalyti jūsų pagrindo čakrą ir troškimų kūną. Tačiau taip pat turite priimti tam tikrus sprendimus. Ir esmė čia nėra priimti šį sprendimą išoriniu protu. Tai daryti ragino ankstesnės dispensacijos ir daugelis religinių bei dvasinių judėjimų, skatinusių asketišką gyvenimo būdą. Tačiau jie tai darė dėl to, kad neturėjo mokymo apie atskirąsias savastis ir apie tai, kaip jas išrišti.

Turite suprasti, kad seksualiniais troškimais buvo naudojamasi manipuliuoti žmonėmis labai, labai ilgą laiką. Tiesą sakant, nuo pat puolusių būtybių atėjimo į šią planetą laikų. Yra labai sunku gyventi šioje planetoje ir neturėti ankstesniuose gyvenimuose susikurtų įvairių savasčių, susijusių su seksu ir seksualumu.

Jeigu iš tiesų norite išsilaisvinti nuo šios manipuliacijos per seksualinius troškimus, jums reikia suvokti, kad jie suteikia šio pasaulio princui priėjimą prie jūsų sąmonės ir leidžia demonams bei tamsos jėgoms traukti jūsų čakras ir troškimų kūną. Tam taip pat reikalingas sąmoningas sprendimas neįsitraukti į pornografijos žiūrėjimą ar netgi galvojimą apie seksą, ką padaryti jums yra daug lengviau, kai esate išrišę tas savastis, apie kurias kalbu. Tad, žinoma, tai yra dalykai, kuriuos galite daryti, kad pasiektumėte tašką, kuriame daugiau nebevergautumėte savo seksualiniams troškimams.

Na ir dabar, jūs vis dar galite turėti seksualinių troškimų, kurie būtų suvaldomi, kurie nevogtų jūsų dėmesio ir netaptų manija. Ir, žinoma, taip pat yra įmanoma turėti lytinius santykius. Tačiau, kaip jau anksčiau sakėme, lytinių santykių turėjimas su daugeliu partnerių ir vienos nakties nuotykiai išsekins jūsų energiją ir nepadės jums dvasiškai augti.

Tad kokia būtų kita galimybė, kai neturite pastovaus seksualinio partnerio, ir kaip galite gyventi neturėdami labiau įsipareigojusių santykių? Privalote įvertinti, ką norite veikti su savo gyvenimu, kaip norite gyventi savo gyvenimą, ir tuomet turite imtis priemonių, kurios yra subalansuotos ir neverčia jūsų energijų tekėti į šiuos šablonus, kurie tampa priklausomybėmis arba manijomis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels