Kaip išsigydyti seksualinę traumą

Klausimas: Mokytojai neperdavė labai daug mokymų apie seksualinę energiją ir seksualines traumas, o tai juk yra vienas iš didžiausią iššūkį žmonėms keliančių dalykų. Ar galėtumėte mums daugiau papasakoti apie seksualinių troškimų ir susijaudinimo priežastis, kaip su tuo elgtis ir kaip gydyti seksualines traumas? Iš savo patirties galiu pasakyti, kad būtent daugybiniai seksualiniai sužeidimai sukelia geismą. Kaip galėtume transcenduoti geismą?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Na, iš tiesų nėra jokio skirtumo tarp seksualinės traumos ir kitų traumos rūšių, skirtingos tėra šias traumas sukėlusios priežastys, tačiau procesas, kuris vyksta jūsų keturiuose žemesniuosiuose kūnuose, yra labai panašus. Kai patiriate smurtą, ar jis būtų seksualinės prigimties ar ne, jis sukuria tam tikrą traumą, ir būtent dėl to visi mūsų jums perduoti mokymai apie savo dvasinių traumų gydymą ir kitos knygos toje serijoje taip pat gali būti naudojamos seksualinėms traumos gydyti.

Tiesą sakant, seksualinė trauma nesukuria geismo. Geismą sukuria padarai emocinėje karalijoje, kurie įsiveržia į jūsų energetinį lauką. Tačiau, žinoma, būtent traumos padaro jūsų emocinį kūną atvirą šių padarų ir demonų įsiveržimui. Vėlgi, kviesti dvasinę apsaugą, prašyti Astrėjos jus išlaisvinti, yra vertingi įrankiai, tačiau galiausiai turėsite išgydyti traumą ir išspręsti už jos slypintį įsitikinimą, dėl kurio esate pažeidžiami.

Ir, žinoma, ne tik traumos ar geismas sukuria seksualinį troškimą. Tai taip pat yra natūrali kūno funkcija, netgi teisėtas troškimas patirti vieną iš veiklų, kurią yra įmanoma patirti Žemėje. Jei tik jūsų seksualiniai troškimai yra pusiausvyroje, kaip jau ne kartą sakėme, tuomet tame iš tiesų nėra nieko nedvasingo. Tai tiesiog yra kažkas, ką darote, viena iš veiklų, kurią atliekate Žemėje, nepaversdami to kažkokia epine kova. Deja, puolusios būtybės, per įvairius dvasinius ir religinius judėjimus, mėgino paversti seksą epine kova, kurioje yra kažkas, su kuo turite kovoti, kad galėtumėte dvasiškai augti, ir mes to nepalaikome ir neskatiname.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels