Dangus

Kaip elgtis su seksualinėmis projekcijomis

Klausimas: Ar galiu naudotis metodu, kurį Motina Marija minėjo atsakyme, kaip išsilaisvinti nuo priklausomybės seksui, kad nebesapnuočiau nepageidaujamų šlapių sapnų, naktinių „laistymų“, kad neleisčiau energijai tekėti į savo pagrindo čakrą ir jai vis labiau intensyvėti? Jeigu taip, ar galėtų Motina Marija išsamiau paaiškinti šių žodžių prasmę: „iš dalies šaukiniais, iš dalies per suvokimą, iš dalies valios jėga“ atsakyme:

Galite pasiekti tašką, kuriame išmoktumėte sustabdyti šį sūkurį jam dar neprasidėjus, galite sustabdyti save ir neleisti energijai nueiti į savo pagrindo čakrą ir vis labiau intensyvėti. Jūs tai iš dalies galite padaryti šaukiniais, iš dalies per suvokimą, iš dalies valios jėga, iš dalies, kai tai pajaučiate, nukreipdami savo dėmesį kažkur kitur, neleisdami savo dėmesiui apsistoti ties sekso tema ar su tuo susijusiais dalykais.“

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Naujųjų Metų vebinare „Buvimas dvasingu žmogumi chaotiškame pasaulyje“.

Na, jūs iš tiesų galite naudotis mokymais ir įrankiais, tvarkydamiesi su bet kokiomis problemomis, susijusiomis su seksu ar su kitomis priklausomybę keliančiomis problemomis. Žinoma, yra svarbu kalbėti šaukinius, kviečiant savo dvasinę apsaugą ir prašant Astrėjos jus išlaisvinti. Taip pat yra svarbu turėti tam tikrą valios jėgą, kuomet tiesiog nuspręstumėte: „Neleisiu šioms energijoms kauptis.“

Jums taip pat yra svarbu tiesiog įsisąmoninti, kad egzistuoja šios išorinės projekcijos į jūsų čakras ir į jūsų troškimų kūną, emocinį kūną. Tai įsisąmonindami jūs iš tiesų galite pasiekti tašką, kuriame intuityviai tai pajaučiate. Iš tiesų galite pasiekti tašką, kai pajaučiate savo pagrindo čakroje, kada į jus yra nukreipiama projekcija, kuri sužadina jūsų pagrindo čakrą. Ir štai tuomet jūs galite nuspręsti: „Aš to neleisiu.“ Jeigu tai tęsiasi, kalbate apsaugos ir išlaisvinimo šaukinius ir vizualizuojate, pavyzdžiui, mano atvaizdą virš savo pagrindo čakros arba taikote kitas priemones.

Bet kokia problema, susijusi su priklausomybėmis ir, tiesą sakant, su daugeliu kitų problemų, yra susijusi su energijos kaupimusi jūsų čakrose, kol šios energijos pasiekia tokį intensyvumą, jog ima traukti ar netgi užvaldyti jūsų sąmoningą protą. Jūs tai, tiesą sakant, galite pritaikyti visoms čakroms ir pasiekti tą suvokimą, kai pajaučiate, kada čakra yra veikiama projekcijos arba kada palaipsniui susikūrė sankaupa čakroje ir todėl galite dėl to kažką padaryti. Daugelis jūsų galėtumėte pradėti nuo saulės rezginio čakros ir suvokti, kada ji yra sutrikdoma ir jūs nebesijaučiate ramybėje. Tai yra ypač svarbu po tokių sunkių metų kaip 2022, per kuriuos buvo tiek daug impulsų, kurie veikė jūsų saulės rezginio čakras, siekdami atimti jūsų ramybę. Tačiau tai, žinoma, galioja visoms čakroms.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels