Dvasinė perspektyva į telegoniją

Klausimas: Ar telegonija yra tikra?

(Iš Vikipedijos) Telegonija yra paveldimumo teorija, teigianti, kad palikuonis gali paveldėti ankstesnio motinos partnerio bruožus. Tad moters vaikas gali perimti jos ankstesnio lytinio partnerio bruožus. 19-ojo amžiaus pabaigoje vykdyti eksperimentai su įvairiomis gyvūnų rūšimis nesugebėjo pateikti įrodymų, kad palikuonis galėtų paveldėti kokias nors charakterio savybes iš savo motinos buvusių partnerių. Šią teoriją pakeitė naujai atrastas Mendelian paveldėjimas ir Boveri-Sutton chromosomų teorija. Nors nėra jokių įrodymų apie kokius nors realius genetinius paveldėjimo mechanizmus, panašus fenomenas, kuomet aplinkos negenetiniai ankstesnio partnerio bruožai paveikė jį pakeitusio partnerio palikuonių vystymąsi buvo neseniai atrasti vienoje musių rūšyje.


Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Buvimas Dangiškąja Motina“ 2020 metais.

Na, kaip galite matyti iš šios citatos, ši teorija buvo išvystyta dar prieš atsirandant šiuolaikiniam genų supratimui. Būtent dėl to buvo tikima, kad moters vaikas gali fiziškai paveldėti tam tikrus ankstesnio seksualinio partnerio bruožus. Tai, žinoma, nėra tiesa. Jeigu nėra ankstesnio seksualinio partnerio spermos su genais, kuri apvaisintų kiaušinėlį, tuomet taip pat negali būti ir jokio genetinio perdavimo.

Tačiau, jeigu pažvelgsite į faktą, kad turite energetinius kūnus, tuomet iš tiesų yra įmanoma, kad moters ankstesnis seksualinis partneris gali paveikti jos energetinį lauką. Ekstremaliais atvejais, dėl kurių jums nereikia jaudintis, iš vyriško partnerio į moters energetinį lauką gali įsiveržti demonas ir jis vis dar gali tenai būti. Panašiai gali nutikti ir su išsikūnijusiomis būtybėmis. Labiau realistiškame, dažniau pasitaikančiame scenarijuje, iš ankstesnio partnerio moters energetiniame lauke gali užsilikti atskirųjų savasčių, kurios įsiveržė į jį iš jos partnerio, arba moteris pati galėjo susikurti atskirąsias savastis kaip reakciją į buvusį partnerį.

Tad, kad ir ką besinešiotumėte savo energetiniame lauke, tai, žinoma, gali daryti poveikį vaiko emociniam, mentaliniam ir identiteto kūnams. Kokio stiprumo bus šis poveikis, priklausys nuo vaiko sąmonės lygio, nuo jo pažeidžiamumo, ar jis turi gilių žaizdų iš ankstesnių gyvenimų, ir jeigu taip, tuomet jis gali daugiau visko perimti iš motinos ir iš to, kas yra jos energetiniame lauke.

Tad galėtume sakyti, kad, jeigu turėjote ankstesnį seksualinį partnerį ir jaučiate su tuo susijusias negatyvias energijas arba negatyvius įsitikinimus, kuriuos galėjote iš jo perimti, ir jeigu tai jums buvo traumuojanti patirtis, tuomet būtų gerai naudotis dvasiniais įrankiais ar net ir psichologiniais įrankiais savo energetiniam laukui išvalyti, išgydyti savo psichologiją. Galite tai daryti, kol dar neturite vaikų, galite tai daryti ir jau turėdami vaikų, nes kai išvalysite savo energetinį lauką, jis tuomet taip stipriai nebeveiks jūsų vaikų. Ir jūs taip pat galite naudotis įrankiais valyti savo vaikų energetinį lauką nuo šio poveikio. Tad tai yra dalykas, kurį galite daryti, tačiau toks pernešimas gali įvykti tik energetiniame lygmenyje.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels