Rekomendacijos COVID vakcinoms

Klausimas: Ką pakylėtieji mokytojai galėtų pasakyti apie koronavirusą ir skiepijimosi efektyvumą nuo jo? Ar tiems, kurie jau persirgo, yra prasmės skiepytis?

Atsakymas iš pakylėtosios mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Tai yra individualu. Paprastai ateina toks momentas, kai esate persirgę, kuomet jūsų kūnas nebeturi imuniteto šiai ligai, iš dalies dėl to, kad virusas galėjo mutuoti, kaip net ir paprastas gripo virusas beveik kiekvienais metais mutuoja, tad šia liga persirgusiems žmonėms gali būti būtina skiepytis, kaip ir kitiems žmonėms gali būti būtina dar kartą pasiskiepyti.

Jeigu turite labai stiprų intuityvų jausmą, liečiantį vakciną, tuomet klausykite šios intuicijos. Jeigu nejaučiate stipraus intuicijos impulso, laikykitės savo šalies ir jos medicinos autoritetų rekomendacijų. Negalime jums į tai duoti visiškai universalaus atsakymo, kadangi čia egzistuoja individualios tai veikiančios sąlygos, priklausančios nuo jūsų asmens, bet taip pat ir nuo jūsų šalies.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels