Kūno ūgis

Klausimas: Turiu klausimą savo mylimai Motinai Marijai. Žemėje yra tikima, kad žmogaus kūnas vidutiniškai auga iki 20-23 metų amžiaus. Ką reikėtų padaryti, kad kūnas augtų ir vyresniame amžiuje? Kaip būtų galima pasiekti norimą kūno ūgį? Ar mes savo fizinius kūnus turime pagal tai, kas buvo apibrėžta mūsų dangiškajame plane?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Na, kūno ūgio klausimas yra susijęs su visuotine žmonių sąmone. Galite matyti, kad daugumoje šalių žmonės per pastaruosius 100 ar 200 metų tapo aukštesni. Fiziniame lygmenyje tai nutiko dėl geresnės mitybos, tačiau dvasiniame lygmenyje tai taip pat nutiko ir dėl to, kad buvo pakelta kolektyvinė sąmonė. Tai reiškia, kad vidutinis ūgis ir toliau didės, augant sąmonei.

Na ir dabar, turėtumėte būti labai atsargūs, kad nepradėtumėte samprotauti, jog tai reiškia, kad žmonės, kurie nėra tokie aukšti, turi žemesnę sąmonės būseną. Tai negalioja individualiame lygmenyje. Jūsų konkretus ūgis nebūtinai yra nulemtas jūsų dangiškojo plano, dažniausiai jis yra nulemtas jūsų genetinio paveldėjimo.

Žinoma, egzistuoja tam tikra koreliacija tarp jūsų sąmonės būsenos ir jūsų fiziniame kūne egzistuojančių sąlygų. Iš tiesų galite pagerinti savo kūno sveikatą, išspręsdami savo psichologines sąlygas. Kita vertus, neturėtumėte su tuo nueiti į kraštutinumą, pradėdami save kaltinti ir manyti, kad kiekviena jūsų kūne esanti problema atsirado dėl jūsų turimų neišspręstų psichologinių dalykų, ar dėl to, kad jūsų sąmonė nėra pakankamai aukšta.

Jūsų kūnai yra fiziški, ir daugelį jūsų kūne esančių sąlygų lemia jūsų genetinis paveldėjimas, tiek jūsų šeimos, tiek žmonių grupės, kurios dalimi jūs esate, paveldėjimas. Tad esmė čia nėra save dėl visko kaltinti, esmė yra daryti viską, ką galite, kad galėtumėte transcenduoti savo psichologiją, tuo pat metu priimdami, kad egzistuoja tam tikros genetiškai nulemtos sąlygos, kurių šiame gyvenime negalėsite fiziškai transcenduoti, tačiau jums reikės transcenduoti jas psichologiškai, idant jos neveiktų jūsų ir jūsų požiūrio į gyvenimą, bet kad galėtumėte judėti į priekį su savo dangiškuoju planu geriausiai kaip galite, su tokiu kūnu, kokį turite.

Turite pasiekti tašką, kuriame jūsų kūno ūgis jums nebebūtų psichologinė problema, kaip problema neturėtų būti ir tai, ar turite tos ar anos spalvos akis, tos ar anos spalvos plaukus, tos ar anos spalvos odą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels