Dangus

Kam reikalingas miegas?

Klausimas: Kam reikalingas miegas? Žinome, kad žmogaus kūnas, jeigu negauna miego, pradeda vis prasčiau funkcionuoti, kol galiausiai miršta. Tačiau tai tepaaiškina pavojų, kuris kyla negaunant pakankamai miego. Koks yra miego tikslas? Ir ar jis buvo pirminio Elohimų užmanymo šiai planetai dalis?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Olandijoje.

Na, kaip ir sakei, miegas reikalingas išlikimui, nes kūnui jo reikia. Ir vis dėlto, jūs čia taip pat galite pasiekti gilesnį supratimą, suvokdami, kad miegas nebuvo pirminio Elohimų užmanymo dalis, kadangi natūralioje planetoje nėra poreikio miegoti. Iš dalies taip yra dėl to, kad neturite tokių tankių kūnų kaip fiziniai kūnai Žemėje, kurie yra tankesni ir todėl jiems yra reikalingas tas poilsis.

Tačiau miegas taip pat turi dvasinį aspektą. Kai miegate, gaunate galimybę ištrūkti iš sąmoningo proto. Ir kadangi egzistuoja tiek daug stresinių veiksnių Žemėje, daugeliui žmonių iš tiesų reikia šio pabėgimo iš sąmoningo proto kelioms valandoms kiekvieną naktį, nes kitaip jie, tikraja to žodžio prasme, išprotėtų. Ir jūs net ir patys galite matyti, būdami dvasingais žmonėmis, kad taip pat galite įstrigti tam tikroje proto būsenoje, tam tikroje frustracijoje. Ir jeigu tam būtų leidžiama tęstis 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, tai eskaluotųsi iki tokio taško, kuomet tai taptų save pastiprinančiu sūkuriu, iš kurio būtų sunku ištrūkti. Tad yra svarbu gauti tą atokvėpį.

Miegas taip pat yra svarbus ir tuo, kad kai jūsų išorinis protas yra neutralizuojamas, jūs galite savo subtilesniuose kūnuose, arba jūsų Sąmoningasis AŠ gali keliauti į eterinę karaliją, kurioje pakylėtieji mokytojai turi įvairius ašramus, kuriuose galite studijuoti ir mokytis, galite gauti vedimą ir gydymą. Ir tuo būdu galite dvasiškai progresuoti miego metu.

Daugelis jūsų patyrėte, kad nubudote su tam tikra įžvalga arba supratimu, kurių neturėjote prieš nueidami miegoti ir apie kuriuos nebūtinai mąstėte dieną prieš tai. Tai yra pavyzdys, kaip savo sąmoningame suvokime galite išsaugoti tam tikrus prisiminimus apie tai, ko išmokote dvasiniuose ašramuose naktį.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels