Dvasinė perspektyva į menstruacijas

Klausimas: Ar galėtų mokytojai mums duoti dvasinę perspektyvą į menstruacijas? Kai kurias moteris tai labai stipriai trikdo fiziškai ir emociškai.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Vašingtone, JAV.

Dabartiniame fizinės karalijos tankume menstruacijos turi fizinę funkciją. Jos nėra absoliučiai reikalingos daugumai moterų, kurios gyvena labiau išsivysčiusiose visuomenėse ir gyvena sveikesnį gyvenimo būdą, tačiau tai buvo atsinešta iš praeities, kai higiena nebuvo tokia gera ir sąmonė buvo netgi dar tankesnė nei yra dabar. Natūralioje planetoje, žinoma, to nėra, tačiau net ir tyresnėje Žemės būsenoje, kai vis dar buvo būtina gimdyti vaikus, menstruacijos neegzistavo. Tai yra kolektyvinės sąmonės pažeminimo ir materijos sutankinimo pasekmė. Šitai, žinoma, niekaip nepadeda jums su tuo tvarkytis, bet tai jums tiesiog suteikia tam tikrą perspektyvą, kad tai nėra natūralu, tai nėra neišvengiama.

Menstruacijos turi akivaizdų fizinį komponentą, nes vyksta tam tikras procesas kūne, per kurį gali būti pašalinami tam tikri toksinai. Tačiau tikrasis klausimas čia yra toks: „Kiek tai paveikia jūsų emocinį, mentalinį ir identiteto kūnus?“ Toms moterims, kurios patiria sunkias menstruacijas, tai dažnai sukelia ir psichologinius simptomus. Tam gali būti daug priežasčių, tačiau būsiu praktiška ir neužversiu jūsų pernelyg dideliu sudėtingumu, ir tiesiog pasakysiu, kad jums būtų gerai naudotis mūsų perduotais įrankiais, kurie yra skirti išrišti atskirąsias savastis ir gydyti įvairias traumas. Naudokitės šiais įrankiais savo turimoms atskirosioms savastims atskleisti, kurios yra susijusios su buvimu moterimi, buvimu moteriškame kūne.

Iš tiesų yra daug, daug žmonių, ir ne tik tie žmonės, kurie yra įsikūniję moterimis šiame gyvenime, nes daugelis jūsų, vyrai, taip pat buvote įsikūniję moterimis ankstesniame gyvenime. Galime sakyti, kad yra daug, daug žmonių, kurie gavo ne tai kad gimimo traumą, bet labai didelę traumą, susijusią su buvimu moterimi, ir kaip su moterimis buvo elgiamasi per visą istoriją. Apkaltinimas ragana ir sudeginimas ant laužo iš tiesų palieka didelę traumą.

Tad klausimas, kaip jūs, kai tai su jumis nutiko, jeigu tai su jumis nutiko, nesakau, kad tai nutiko su jumis visais; kaip jūs tai individualiai matėte, kad tai įvyko dėl to, kad buvote moteris, ir todėl susikūrėte atskirąją savastį, kuri jaučia kažkokius negatyvius jausmus buvimui moterimi.

Pavyzdžiui, kas liečia vaiko gimimą, daugeliui moterų gimdymas yra labai sunkus, labai ilgas procesas. Tačiau kitoms moterims gimdymas vyksta beveik be skausmo, labai greitai, ir tai joms nesukelia jokios traumos. Taip pat ir su menstruacijomis. Sunkumą sukuria tai, kad jūs kažkam priešinatės, jūs arba priešinatės pačiam procesui, tačiau už to dar giliau slypi priešinimasis buvimui moteriškame kūne. Tai ateina iš šių, daugeliu atvejų, kelių traumų, kurias buvote priversti patirti ankstesniuose gyvenimuose.

Tačiau tai neprivalo būti viena specifinė trauma, kuri buvo labai dramatiško įvykio pasekmė. Tai taip pat gali būti, galėtume sakyti, per ilgą laiką sukaupta trauma, būnant įsikūnijime moterimi daugelį gyvenimų ir patiriant tą diskriminaciją, bet taip pat tiesiog būnant įstrigus moters vaidmenyje, kuriame esate taip stipriai suvaržytos daugelyje visuomenių, kurias matote. Pavyzdžiui, jeigu esate įsikūniję musulmonų visuomenėje, kurioje privalote visą laiką vaikščioti uždengtu veidu, ir kurioje yra ribojama, ką galite ir ko negalite daryti, ar galite kalbėti, ar negalite kalbėti. Jau vien tai gali sukelti traumą. Jums, žinoma, net nereikia grįžti labai toli į praeitį, nes trauma buvo būti įsikūnijus moterimi ir Vakarų pasaulyje, ir tai, tam tikru laipsniu, vis dar tebėra trauma.

Tad čia jums reikia suvokti, kad jūs nesate moteris, Sąmoningasis AŠ nėra nei vyras, nei moteris. Jūs esate dvasinė būtybė, kuri neturi lyties. Na ir dabar, gali būti, kad buvote moterimi daugelyje gyvenimų ir todėl susidūrėte su traumomis, dėl kurių neišvengiamai susikūrėte šias atskirąsias savastis. Tačiau būtent atskiroji savastis verčia jus jausti šį priešinimąsi, kuris pablogina jūsų menstruacijas arba apsunkina gimdymą. Jūs galite daug ką iš to įveikti, bent jau psichologinius padarinius, dirbdami su šiomis atskirosiomis savastimis.

Na ir dabar, žinoma, taip pat egzistuoja ir fizinis komponentas, susijęs su hormonais, kurie veikia menstruacijų procesą ir gali jį apsunkinti, ir tai yra sudėtingesnė problema. Ateityje atsiras įvairios fizinės priemonės, kurios galės padėti moterims palengvinti šiuos simptomus, tačiau tai pareikalaus labiau išvystyti vibracinę arba energetinę mediciną, nes tai nebus cheminė piliulė. Tai bus vibracija, kuri galės paveikti hormonų sistemą. Žinau, kad tai jums nėra didelė pagalba sakyti, kas gali įvykti ateityje.

Tačiau dalykas, ką šiuo metu galite padaryti, yra dirbti su šiomis atskirosiomis savastimis, nes kuo mažesnį pasipriešinimą jausite buvimui moters kūne, tuo didesnį išrišimą pasieksite. Kuo labiau susitaikysite su buvimu moteriškame kūne, tuo jums bus lengviau tvarkytis su moterišku kūnu susijusiomis problemomis. Tas pats, žinoma, galioja ir buvimui vyriškame kūne ir kai kurioms problemoms, kurios kyla būnant vyriškame kūne, tačiau tai jau yra kita tema. Nors realybėje, tai iš tiesų yra ta pati tema, nes jūs taip pat galėjote patirti traumas, susijusias su buvimu vyru, ypač jeigu jums teko eiti į karą, nes tai galėjo sukurti, vėlgi, šias atskirąsias savastis, kurios priešinasi buvimui tame vaidmenyje.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels