Negatyvus muzikos poveikis

Klausimas: Kartą skaičiau kitoje dispensacijoje, kaip mokytojas komentavo, kad viena planeta buvo sunaikinta dėl muzikos ar kad muzika kažkokiu būdu padėjo sugriauti šią planetą. Ar galėtų Mokytojai pakomentuoti, ar ta žinia buvo tikra, o taip pat, kokia yra dabartinė muzikos būklė Žemės planetoje? Ar toksai pavojus – galbūt ne toks didelis pavojus, tačiau koks nors panašus su masine muzika susijęs pavojus – ar jis šiuo metu egzistuoja Žemėje?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Na, mes Summit Lighthouse perdavėme mokymus apie negatyvų muzikos poveikį ir ypač pabrėžėme, kad sinkopuotas ritmas, kurį randate didelėje dalyje roko muzikos, yra atitrūkęs nuo gamtos ritmo, kurį, pavyzdžiui, galite rasti valso muzikoje.

Tad yra akivaizdu, jog kai kurios muzikos formos gali turėti destruktyvų poveikį. Visgi pasakysiu, kad Summit Lighthouse mokymai apie muziką nebuvo visiškai subalansuoti. Ir buvo manoma, kad muzika turi daug didesnį poveikį visuomenei nei yra iš tiesų, ar bent jau kokį poveikį ji turi šiuo metu.

Buvo tam tikros ankstesnės civilizacijos Žemėje, kuriose tam tikros muzikos formos prisidėjo prie šių civilizacijų žlugimo. Tačiau muzika viena pati negali sunaikinti civilizacijos, kadangi egzistuoja daug sudėtingų dalykų. Mes pastaruoju metu pradėjome daugiau kalbėti apie „susietąją kilmę“. O Summit Lighthouse, kuri buvo paskutinė Žuvų Amžiaus dispensacija, perdavėme paprastesnį mokymą, dažnai perduodami supaprastintą priežasties-pasekmės paaiškinimą.

Šis paaiškinimas, galėtume sakyti, buvo labiau juodai baltas. Ir pasiuntinė bei žmonės organizacijoje tuomet tai interpretavo, suteikdami muzikai daug didesnę svarbą nei ji iš tiesų turi. Nes, žinoma, visada egzistuoja laisva valia, ir visada egzistuoja žmonių sąmonė. Gali būti daug žmonių, kurie, tam tikru laikotarpiu, klausėsi roko muzikos, ir tai tikrai turėjo poveikį. Tačiau taip pat buvo daug žmonių, kurie nesiklausė tokios muzikos. Tad visada turite ieškoti pusiausvyros, kuomet net jeigu kai kurie žmonės yra pasidavę tam tikram iškrypimui, jie negali sunaikinti visuomenės ar planetos, jeigu dauguma žmonių tam nėra pasidavę.

Ir kaip pavyzdį galime čia paimti karą ir galime matyti, kad nors istorijoje buvo žmonių, kurie turėjo kariaujantį mentalitetą, tai vis tiek nesunaikino planetos. Praeityje tai sužlugdė tam tikras civilizacijas, ir vis dėlto, planetos tai nesunaikino. Ir iš tiesų turime sakyti, kad karas yra labai destruktyvi jėga.

Nemėginu menkinti muzikos poveikio ar svarbos. Ji, žinoma, yra svarbi, tačiau jos svarba nebėra tokia didelė su jūsų šiandien turima muzika, kuri nebėra tokia destruktyvi kaip praėjusio amžiaus šeštojo, septintojo ir aštuntojo dešimtmečio roko muzika.

Jums, dvasios mokiniams, yra, žinoma, svarbu naudotis savo intuicija ir pajausti, kokios muzikos klausytis. Vėlgi, galite naudotis šiuo įrankiu, susikoncentruodami į savo širdį, pažiūrėdami, ar tai pakelia ar pažemina jūsų energiją. Sinkopuotas ritmas naudojamas roko muzikoje ir kitoje muzikoje, kaip, pavyzdžiui, repas, kuriame dominuoja labai stiprus stakato, labai didelė disharmonija, muša jūsų energijas žemyn ir sukoncentruoja jas pagrindo čakroje. Kai tuo tarpu muzika, kurios geriau būtų klausyti, yra tokia muzika, kuri jūsų energijas pakylėja į aukštesnes čakras. Tai yra paprasta priemonė, kurią galite naudoti asmeniniame lygmenyje.

Tačiau, nors muzika yra svarbi, tai nėra viena didžiausių problemų visuomenėje, ir būtent dėl to mes perdavėme daug knygų iš savo ankstesnių konferencijų, kuriose kalbame apie tas problemas, kurias šiuo metu laikome svarbiausiomis problemomis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels