Sanskrito kalba ir aukso amžiaus kalba

Klausimas: Pastebėjau, kad Vedos turi kažką tokio, kas padaro žmones veiksmingesniais už vidutinį žmogų. Mantrų kartojimas unisonu nuramina protą ir padaro jį atviresnį dinamiškam mąstymo būdui. Jaučiu, kad tai vyksta ne dėl vedinės filosofijos ar už to esančio Dievo, o dėl pačios naudojamos kalbos. Jaučiu, kad sanskrito kalba buvo sukurta aplink 112 čakrų, esančių žmogaus kūne, ir mantros padeda jas stimuliuoti tam tikra seka. Prašau mokytojų pasidalinti savo įžvalgomis apie tai. O taip pat, sanskrito kalba pastaraisiais metais susilaukia vis didesnio dėmesio, ypač iš mokslininkų bendruomenės. Ar ši kalba turi kokią nors ateitį Sen Žermeno aukso amžiaus vizijoje? Amnezija sergantis žmogus nepamiršta kalbos, tačiau ji yra pamirštama naujuose įsikūnijimuose. Ar tai yra dvasios pasirinkimas to neprisiminti? O gal tai yra mūsų pačių negebėjimas iškviesti šią savo talento dalį? Kaip tai atrodys, kai žmonėms nebebus būtinybės naudotis kokia nors kalba tarpusavio bendravimui?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m. vebinare „Judant link Aukso Amžiaus santykių“.

Na, sanskrito kalba turi tam tikras charakteristikas, ji, pavyzdžiui, turi daugiau garsų nei dauguma kitų kalbų. Ir todėl yra žymiai lengviau pažvelgus į rašytinę kalbą žinoti, kaip ištarti žodžius. Tai, žinoma, yra didelis pranašumas. Ir mums pereinant į aukso amžių, kalba evoliucionuos, atsiras vis didesnis atitikimas tarp rašytinės ir šnekamosios kalbos. Kitaip tariant, esant tam tikrai rašybai, bus įmanomas tik vienas tarimas. Tačiau tai nereiškia, kad vedų ar sanskrito kalba taps viso to pagrindu.

Tai tiesa, kad sanskrito kalba turi tam tikrą dvasinį pagrindą, tačiau taip pat egzistuoja priežastys, kodėl ji netapo bendra Žemės kalba. Ir iš dalies taip yra dėl to, kad kiekviena kalba turi savo laikmetį. Kai kurie principai, kuriais remiasi sanskrito kalba, bus panaudoti vystant aukso amžiaus kalbą. Tačiau tai nebus tiksli sanskrito kalbos kopija.

Na ir dabar, žinoma, tai yra tiesa, kad mantrų, šaukinių arba invokacijų kalbėjimas unisonu sukuria labai galingą poveikį. Ir taip yra ne dėl to, kaip tuo tiki daugelis induistų, jog jūs šitaip iškviečiate tam tikrus induizmo dievus, ir jie panaudoja savo magiškas galias, kad sustiprintų tai, ką jūs darote. Taip yra dėl to, kad iškviečiate energiją ir naudojate tam tikras geometrines energetines matricas, kurias jūs kuriate savo mantromis arba šaukiniais. Ir kai šitai darote, kai daug žmonių tai daro unisonu, tai turi akceleruojantį arba padauginantį poveikį. Ir jūs galite tai jausti. Tai pakylėja žmonių sąmonę, ką daugumą jūsų, žinoma, jaučiate kalbėdami šaukinius ir invokacijas.

Kas liečia kalbą, jūs, žinoma, pamirštate kalbą atėję į kitą savo inkarnaciją, kadangi inkarnuojatės specifinėje situacijoje, kurioje yra kalbama specifine kalba, ir jums būtų labai nepraktiška, jeigu būdami kūdikiu sugebėtumėte kalbėti kita kalba nei toji, kurioje augate. Tai tik sukurtų didžiulę painiavą vaiko prote.

Kas liečia pakilimą virš kalbos ir gebėjimą komunikuoti be kalbos, tai dar tebėra ganėtinai tolima ateitis. Žinoma, gali atsirasti tam tikra telepatija, kuri pradės vystytis, tačiau labai ilgai aukso amžiuje rašytinė ir šnekamoji kalba vis dar tebebus pagrindinė komunikacijos forma. Kai kurie žmonės išvystys labiau intuityvią kalbą arba jūsų taip vadinamas kitas komunikacijos formas, tačiau tai nebus pagrindinė komunikacijos forma.

Jūs, žinoma, galite komunikuoti vaizdais. Ir kai kurie žmonės jau turi tam tikrą gebėjimą tai daryti. Tačiau tai, ką jūs matote mokslinės fantastikos filmuose apie telepatiją, iš tiesų nėra realistiška telepatijos forma. Dažnai matote, kad žmonės galvoja, jog galite telepatiškai persiųsti žodines žinias kitiems žmonėms, tačiau tai iš tiesų nėra realistiška forma, nes telepatiškai jūs siunčiate vaizdus. Telepatija pagrinde yra mentalinio kūno funkcija ir mentalinis kūnas, nors jis dažnai būna išreiškiamas žodžiais, intelektualinėmis teorijomis, mentalinis kūnas iš tiesų labiau operuoja tam tikrais vaizdais arba tam tikromis geometrinėmis formomis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels