Dvasinė priežastis Izraelio-Hamas karui

Klausimas: Ar egzistuoja kažkokia dvasinė priežastis Izraelio-Hamas karui? Ar Putinas yra į tai įsitraukęs užkulisiuose?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Amerikai skirtame vebinare.

Na, Putinas nėra tiesiogiai įsitraukęs, tačiau, žinoma, jis siekia pasinaudoti šia situacija, siekdamas nukreipti dėmesį nuo karo Ukrainoje.

Ar egzistuoja dvasinė priežastis? Taip, kaip paaiškinau ankstesniuose dviejuose atsakymuose. Dvasinė priežastis yra tai, kad pernelyg daug žmonių tame regione yra įstrigę Skaudžių Smūgių Mokykloje, dualistiniame mąstyme: „akis už akį ir dantis už dantį“. Ir todėl įtampa nepaliauja augti, kol įvyksta kažkoks sprogimas, kuris tuomet padaro nežmogiškumą labiau regimu, labiau nepakeliamu, kol atsiranda noras keistis.

Dvasinė priežastis yra ta, kad nėra noro keistis. Net ir palestiniečiai neturi nuoširdaus noro keistis. Būtent dėl to anksčiau ar vėliau įvyksta išsiveržimas. Žinote iš ugnikalnių, kad kai spaudimas pradeda didėti, anksčiau ar vėliau įvyksta sprogimas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels