Vakarų požiūris į Rusiją prieš karą Ukrainoje

Klausimas: Baltijos šalys, Lenkija, Ukraina ir Rusijos opozicija perspėjo Vakarus, kad po karų Čečėnijoje, Gruzijoje 2008 metais, Kryme ir Donbase 2014 metais, suorganizuota pabėgėlių krize ir opozicijos persekiojimu Rusijos federacijoje, Putinas nesustos. Tačiau Vakarai, ypač Merkel, su savo pinigais už dujas, Nord Stream 2 dujotiekiu ir kosmetinėmis sankcijomis iš tiesų maitino šį naująjį tironą, padėdami jam pradėti karą prieš Ukrainą ir Europą. Kodėl? Kokia buvo šio požiūrio priežastis? Ar tai tebuvo Vakarų lyderių ego iliuzijos, dėl kurių jie rengė šiuos projektus ir pririšo save prie Putino ekonomiškai, o gal tai tiesiog buvo komercinis godumas arba konfrontacijos vengimas dėl jos baimės? O gal tai buvo jų psichologinis neraštingumas Putino ir jį valdančių tamsos jėgų atžvilgiu?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare „Demokratija ir Kristiškumas“.

Na, aš apie tai jau išsamiai pakomentavau savo paskutiniame diktavime, kuriame kalbėjau apie Vakarų mąstymą. Čia tiesiog pasakysiu, kad jūs, žinoma, galite, tam tikra prasme, sakyti, kad jie neturėjo suvokimo apie tamsos jėgas, puolusias būtybes, kurios dirba per Putiną. Ir todėl jie iš tiesų negalėjo suprasti viso to blogio, kuris tenai buvo ruošiamas. Tačiau tai, vėlgi, kaip sakiau savo diktavime, yra dalis tos fazės, per kurią perėjo demokratinės šalys. Galėtume sakyti, kad jų Kristaus įžvalgumo stygius yra susijęs su gilesniu blogio ir blogio priežasčių nesupratimu. Ir tai, žinoma, pagrinde yra dėl mokslinio materialistinio mąstymo, kuris yra užvaldęs daugelį Vakarų šalių ir jų mąstymą. Jie nemano, kad gali egzistuoti kažkokios blogio jėgos, galinčios užvaldyti žmonių protus.

Vėlgi, galite klausti, ar tai buvo klaida? Tačiau kaip sakiau savo diktavime, kai žvelgiate į tai iš pakylėtųjų mokytojų perspektyvos, mes nemąstome tomis kategorijomis, mes tiesiog sakome, kad tai buvo kas buvo, atsižvelgiant į tuo metu egzistavusią sąmonės būseną. O dabar, kai burbulas, taip sakant, susprogo, turime koncentruotis į tai, ką demokratinės šalys galėtų padaryti judėdamos toliau ir stumdamos pasaulį į priekį.

Pasakysiu, kad puikiai suprantu, jog buvo žmonių Baltijos šalyse, buvo žmonių Rusijos opozicijoje, kurie aiškiai matė Putino intencijas. Ir visada galite pažvelgti į praeitį ir sakyti, kad yra akivaizdu, jog jie buvo teisūs. Na taip, jie buvo teisūs, ir vis dėlto, turite suprasti, kad šie žmonės taip pat turėjo nerealistišką viziją, ta prasme, kad jų vizija, ką Vakarai turėjo dėl to daryti, buvo nerealistiška.

Jeigu pažvelgsite į šią situaciją, ką Vakarai būtų galėję padaryti? Ką gi jie būtų galėję padaryti? Na, jie galėjo mėginti nužudyti Putiną arba galėjo pradėti plataus masto karą prieš Rusiją, potencialiai rizikuodami branduoline konfrontacija. Tačiau Rusijos opozicijai nėra realistiška tikėtis, kad Vakarai tai darys, ir taip pat nėra realistiška Baltijos šalių žmonėms tikėtis, kad Vakarai tai darys. Kaip sakiau, atsižvelgiant į tą mąstymą, kurį aprašiau, norą, kad Rusija išsivystytų į civilizuotą šalį, suteikiant Rusijai laiko tai padaryti, tai tiesiog nebuvo realistiška. Ir iš tiesų, ką gi Vakarai būtų galėję tiesiogiai padaryti dėl Putino? Žinoma, jie būtų galėję padaryti daugiau, kaip sakiau, ypač po 2014 metų, ir vis dėlto, kaip sakiau, situacija buvo tokia kokia buvo, ir todėl dabar turite situaciją, kokią turite, ir turime spręsti, kaip nuo čia judėsime toliau.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels