Ukrainos narystė NATO

Klausimas: Žvelgiant iš pakylėtųjų mokytojų perspektyvos, ar kai kurių Vakarų lyderių pasiūlymas atiduoti teritorijas mainais į taiką su galimomis garantijomis Ukrainai tapti NATO nare, kas galėtų ją apsaugoti nuo tolimesnės Rusijos agresijos, galėtų būti geras sprendimas Ukrainai? Ar valdantysis elitas Rusijoje būtų pasiruošęs palaikyti šį pasiūlymą, kas reikštų, jog jie tuo pačiu metu visam laikui prarastų kitos Ukrainos dalies kontrolę?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. konferencijoje Kazachstane.

Na, mes jau prieš kurį laiką sakėme, kad turėjo būti svarstoma, ar nėra tam tikrų rytų provincijų Ukrainoje, kurių populiacija jaučia tokį stiprų ryšį su Rusija, kad jiems reikia patirti buvimą Rusijos dalimi. Ir todėl, net ir iki karo Ukrainai reikėjo pamąstyti, ar nereikėtų atiduoti šių teritorijų, kad šie žmonės galėtų patirti tai, ką jie troško patirti. Mes dar net iki karo kalbėjome apie šią galimybę. Ir tai vis dar tebėra galimybė, tačiau jeigu tai reikštų, kad Ukraina taptų NATO nare, tuomet tai negalės įvykti, kol Putinas bus valdžioje, nebent jis visiškai pakeistų savo nusistatymą, kadangi suvoktų, jog vienintelis būdas jam išlikti valdžioje yra tai priimti.

Tačiau yra ganėtinai menka tikimybė, kad jis šiuo metu pakeistų savo nusistatymą, kadangi jis yra tokioje stiprioje iliuzijų būsenoje, jog mano, kad galės pasiekti savo tikslus. Nors ir neturi aiškaus apibrėžimo, kokie yra tie tikslai, vis tiek mano, kad galės apgręžti situaciją, ir šitaip galės išsaugoti valdžią bei neprarasti reputacijos. Jis tai galės pristatyti kaip: „Aš pasiekiau visus tikslus, kuriuos norėjau pasiekti.“ Ir yra labai sunku matyti, kaip jis galėtų tai padaryti, leisdamas NATO į savo gretas įtraukti Ukrainą. Yra įmanoma, kad šis scenarijus galėtų būti realistiškas, tačiau tai pareikalautų dabartiniu momentu, kad Putinas būtų pašalintas iš valdžios, arba tai pareikalautų iš Putino labai stipriai pasikeisti, tačiau yra sunku tai numatyti net ir iš pakylėtosios perspektyvos.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels