Situacija rytų Ukrainoje

Klausimas: Išreiškiu solidarumą su žmonėmis, gyvenančiais Kryme ir šalia Ukrainos-Rusijos sienos, kurie daugiau nebenori gyventi bijodami smurto, ir su tais žmonėmis, kurie nebenori, kad virš jų galvų ir šalia jų šeimų dėl kokių nors priežasčių būtų vykdomas karas, ir su tais žmonėmis, kurie žino, kad egzistuoja alternatyvios priemonės konfliktams spręsti, ne vien karas. Ar tokių žmonių yra pakankamai?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Žinoma, jeigu pažvelgsite į situaciją rytų Ukrainoje, kur vyksta nuolatiniai susidūrimai, yra daug žmonių, kurie nenori gyventi karo zonoje. Jų yra reikšmingas skaičius, tačiau nėra pakankamai žmonių, kurie būtų nusprendę, jog norėtų, kad Rusija liautųsi kištis.

Suprantate, kaip jau sakėme, kad Rusijos valdžiai reikalingas koks nors konfliktas už Rusijos ribų, kuris tarnautų pretekstu, kodėl jie negali išspręsti visų Rusijos problemų. Ir Rusijos lyderiai ciniškai, absoliučiai ciniškai pasinaudojo rytų Ukraina. Jie apsimeta, kad jiems rūpi rusų mažumos rytų Ukrainoje, tačiau iš tiesų jiems tai nė kiek nerūpi. Jos tėra įrankiai jų vis labiau desperatiškuose mėginimuose išsaugoti kontrolę Rusijai. Nėra jokio tikro susirūpinimo, jokio humaniško susirūpinimo šiais žmonėmis. Čia nėra jokio jautrumo gyvybei.

Ir iš tiesų, žmonėms rytų Ukrainoje būtų geriau, jeigu jie pasakytų Rusijai liautis kištis ir priimti, kad jie yra Ukrainos dalis ir jų ateitis yra dirbti su likusia Ukraina, galbūt įgyjant didesnę autonomiją rytiniame regione, galbūt netgi taikiomis priemonėmis padalijant Ukrainą, kad jie galėtų tapti atskira valstybe. Arba jie gali, jeigu sugebės tai padaryti demokratinėmis, taikiomis priemonėmis, nuspręsti prisijungti prie Rusijos, jeigu to nori.

Tačiau egzistuoja taikios priemonės tai daryti, ir visiems būtų geriau, jeigu jie aiškiai pasakytų Rusijai, kad nori to siekti taikiomis priemonėmis. Tai nebūtų buvę įmanoma Ukrainoje prieš kelerius metus, tačiau esant dabartinei situacijai Ukrainoje, su dabartiniu prezidentu ir vyriausybe, būtų įmanoma derėtis dėl pokyčių taikiomis priemonėmis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels