Putinas ir Rusijos šalis

Klausimas: Ankstesniame diktavime buvo pasakyta, kad egzistuoja 90 procentų tikimybė, jog Putinas paliks įsikūnijimą iki 2018 metų. Kadangi realybe tapo 10 procentų, ar tai reiškia, kad Rusijos populiacija nėra pasirengusi demokratijai?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Albuquerque (JAV) 2018 metais.

Na, mes taip pat perdavėme vėlesnį mokymą, kad patys Rusijos žmonės dirbtinai laiko Putiną įsikūnijime, dėl savo prisirišimo prie jo ir prisirišimo turėti stiprų lyderį.

Tad čia iš tiesų vyksta tai, kad, taip, jie nėra pasirengę demokratijai; jie nėra pasirengę prisiimti atsakomybės už savo šalį. Būtent dėl to jie laikosi įsikibę į šį lyderį, kuris jiems iš esmės sako: „Jums nereikia prisiimti atsakomybės, nes aš tai padarysiu už jus.“ Ir ši tendencija, žinoma, savo šaknimis siekia labai tolimus laikus Rusijos šalyje, ir tai yra viena iš didžiausių kliūčių, kurią reikia įveikti, kad būtų galima judėti į priekį.

Jūs, žinoma, turite ką tik įvykusią situaciją, kuomet Putinas nusprendė pakelti pensijinį amžių, šitaip atimdamas pensiją iš daugelio savo ištikimiausių rėmėjų, kurie jos laukė. Tad klausimas yra toks, ar to pakaks, kad situacija pasikeistų ir jis iš tiesų paliktų įsikūnijimą, kaip turėjo tai padaryti jau prieš keletą metų pagal savo natūralią gyvenimo trukmę ir karmą, bei kitus dalykus.

Tad tai tiesiog priklauso nuo to, kada įvyks šis pokytis, ir yra visiškai įmanoma, kad jis dar kurį laiką liks įsikūnijime, kadangi, nors jis juos nuvylė, jie vis dar gali nenorėti prisiimti atsakomybės už save. Yra žmonių, kurie jaučia, kad, nors jis juos nuvylė šiuo klausimu, vis tiek yra geriau, kad jis valdytų šalį, tai yra geriau negu turėti demokratiškesnę valstybės valdymo formą, kuri iš jų reikalautų prisiimti didesnę atsakomybę.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels