Putinas ir konfliktas rytų Ukrainoje

Klausimas: Putinas patraukė kariuomenę nuo Ukrainos. Ar tai buvo siekis įbauginti, ar ruošimasis karui, o gal tai buvo Vakarų ir Ukrainos reakcijų studijavimas? Kiek toli Putinas ir jo aplinka yra pasiruošę eiti, siekdami sukelti karą, žinant Putino kerštingumą ir imperialistinį fanatizmą, kartu su tam tikrų rusų bendradarbiavimu? Ar Kinija stumia Putiną konfrontuoti su Vakarais?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Na, galėtume sakyti, kad kalbėjome apie rusišką mąstymą, jog dabartinei Rusijos vadovybei, jų elitui reikia turėti kažkokį konfliktą, kažkokį rusenantį konfliktą su kažkuo už šalies ribų. Ir Ukraina, dėl įvairių priežasčių, tapo viso to dalimi. Turite suprasti, kad rusai neturi intencijos sukelti didelio masto karą, jie neturi intencijos sukurti didelio masto invaziją į Ukrainą, kadangi suvokia, jog negalės išsisukti su Ukrainos nukariavimu ir okupavimu. Iš pasaulio jie sulauktų tokios stiprios reakcijos, kad nenori ant savęs to užsitraukti. Tačiau jie turi interesą palaikyti konfliktą, kad visada kažkas vyktų.

Šiuo konkrečiu atveju, pagrindinė motyvacija buvo pratestuoti prezidentą Baideną ir jo administraciją ir kaip jie reaguos į Rusiją, ir kiek jų reakcija skirsis nuo Trampo ir Trampo administracijos reakcijos. Putinas puikiai žinojo, kad valdant Trampo administracijai jis turėjo daug laisvesnes rankas. Ir jis tiesiog norėjo pažiūrėti, kiek toli gali eiti su šia nauja Amerikos administracija. Jis manė, kad galbūt galės nueiti toliau. Tačiau pasirodė, kad naujoji administracija yra pasiryžusi nubrėžti aiškią ribą.

Nėra taip, kad Kinija stipriai stumtų Putiną mesti iššūkį Vakarams. Tačiau egzistuoja tam tikras sentimentas, Kinijoje ir Rusijoje, noras mesti iššūkį Vakarams. Viso to varomoji jėga yra tamsos jėgos, veikiančios per šių šalių lyderius. Tačiau taip pat galėjote pastebėti, kad dabartinis Kinijos lyderis ant savęs prisiėmė tokias galias, tokias asmenines galias, kurios nebuvo matytos nuo pirmininko Mao laikų. Ir taip pat galėtume sakyti, kad ir Putinas susigrobė tokias asmenines galias, kurios nebuvo matytos nuo Stalino laikų. Šie du lyderiai turi panašų mentalitetą. Ir, žinoma, jie yra pažeidžiami tų pačių tamsos jėgų, kurios siekia sukurti konfrontaciją ir konfliktą, nors tai nėra naudinga nei Rusijos žmonėms, nei Kinijos žmonėms.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels