Prezidentas Makronas ir Putinas
Klausimas: Šiuo metu, kai Prancūzijos prezidentas regis pastoviai provokuoja ir demonstruoja priešiškumą Vladimiro Putino vyriausybei, kurdamas karo su Rusija sąlygas, kaip mes, jūsų tiesioginiai mokiniai, galime dalyvauti mokytojų plane, sprendžiant šią situaciją?
Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2024 m. Velykų vebinare.
Ką jūs, būdami pakylėtųjų mokytojų mokiniais galite daryti, tai galite daryti tai, apie ką jau kalbėjome, galite kalbėti invokacijas ir šaukinius, kelti savo sąmonę, laikyti viziją. Na ir dabar, nesutikčiau su vertinimu, kad Prancūzijos prezidentas demonstruoja priešiškumą Rusijos vyriausybei ir kuria sąlygas karui su Rusija, nes kas iš tiesų paskatino Rusiją įsiveržti į Ukrainą buvo Putino ir jo aplinkos žmonių apsiskaičiavimas, tų žmonių, kurie jį palaiko, ir kurie yra toje pačioje sąmonės būsenoje kaip jis arba neturi drąsos jam paprieštarauti.
Jie save įstūmė į šią proto būseną, kurioje girdėjote juos ne kartą sakant, ir vis dar girdite juos sakant, kad Vakarai yra silpni, Vakarai yra supuvę, Vakarai yra susiskaldę. Ir jie niekada neįsivaizdavo, kad Vakarai sureaguos taip, kaip sureagavo į invaziją į Ukrainą. Ir jie vis dar tebemano, kad vieną dieną Vakarai pavargs. Ir vieną dieną jie užgrobs Ukrainą. Ir kai kurie iš jų vis dar tebemano, kad tai bus atspirties taškas toliau vykdyti tą planą, kurį Putinas įsivaizdavo – atkurti Rusijos imperiją. Jie vis dar tebemano, kad Vakarai yra silpni ir Ukraina žlugs. O tai reiškia, kad jie galės užgrobti kitas teritorijas. Ir tai, ką daro Prancūzijos prezidentas ir kiti, ką daro kiti lyderiai, yra, kad mėgina neutralizuoti šią Rusijos vadovybės iliuziją, aiškiai pasakydami, jog Vakarai nėra susiskaldę, Vakarai yra vieningi, bent jau Europoje, prieš Rusijos agresiją. Ir kad tolesnei Rusijos agresijai bus duotas vienintelis atsakas, kurį Rusijos vadovybė supranta, tai yra, aiškus ir vieningas atsakas.
Rusijos vadovybė šiuo metu yra proto būsenoje, kurioje gerbia tik jėgą ir stiprybę. Jie pradėjo karą Ukrainoje, nes manė, kad Vakarai yra silpni. Ir vienintelis būdas juos sustabdyti ir neleisti užimti Ukrainos, neleisti jiems tęsti savo užkariavimų, yra pademonstruoti, kad Vakarai nėra silpni. Kaip, pavyzdžiui, Vokietijos lyderis sakė, kad vienintelis būdas sustabdyti karą yra pademonstruoti, jog esate pasiruošę jį kovoti. Nesakau, kad tai yra aukščiausia išdava. Akivaizdu, jog tai nėra mano vizija aukso amžiui. Tačiau atsižvelgiant į dabartinę situaciją ir sprendimus, kurie buvo priimti Putino vyriausybės, tai yra vienintelis atsakas, kuris gali sukliudyti Rusijos užkariavimų eskalacijai. Ir būtent dėl to, žinoma, nors situacija nėra ideali, tai tiesiog yra praktinė realybė, kad jeigu Vakarai atrodys susiskaldę, Rusija sieks tai išnaudoti. Ir būtent dėl to tai yra toks rimtas Donaldo Trampo ir respublikonų partijos apsiskaičiavimas signalizuoti, kad jie nenori remti Ukrainos. Tai yra labai rimtas apsiskaičiavimas. Ir tai yra labai didelė karma, kurią kuriasi šie žmonės, kurdami šį regimą susiskaldymą Vakarų reakcijoje į Rusijos agresiją, nes tai gali atvesti tik prie dar didesnės Rusijos agresijos. Ir tai gali atvesti prie didelio masto karo.
Na ir dabar, galėjote pastebėti, kad Vakarai sakė, jog jie nesiekia užpulti Rusijos. Tačiau Rusija pastoviai kartojo, kad karas nėra agresija, kad tai gynybinis karas. Nes Putinas mėgina pavaizduoti, kad jeigu jis nebūtų užpuolęs Ukrainos, Vakarai būtų užpuolę Rusiją. Bet tiesiog užduokite sau paprastą klausimą. Nors Rusijos ginklų ir amunicijos gamybos apimtys per praėjusius metus išaugo, buvo momentas 2022 metų pabaigoje, kai Rusijos ginklų ir kareivių ištekliai buvo pasiekę labai žemą lygį. Jeigu NATO būtų turėję aktyvių planų užpulti Rusiją, nebūtų buvę geresnio momento kaip užpulti Rusiją 2022 metais ar 2023 metų pradžioje. Ir jau pats šis faktas, kad NATO neužpuolė Rusijos, kai visos jos jėgos buvo surištos Ukrainoje, įrodo, kad NATO neturi jokių aktyvių planų grasinti Rusijai ar užpulti Rusiją. NATO, žinoma, buvo sukurtas, kad sustabdytų Rusijos agresiją. Sakau Rusijos, kadangi Sovietų Sąjungai vadovavo Rusija. Iš tiesų nėra jokio būdo, žvelgiant iš Kristaus proto perspektyvos, laikyti tai, ką Rusiją daro, kažkuo kitu nei agresija.
Tai yra agresija. Tai nėra gynyba. Tai yra tipiška reakcija iš diktatoriaus, kuris įgijo visą valdžią savo šalyje, tačiau vis tiek nesugeba išspręsti šalies problemų ir todėl privalo turėti išorinį priešą, kuriam galėtų suversti kaltę dėl to, kad nesugeba išspręsti šalies problemų. Pamatysite, jeigu pažvelgsite į Prancūzijos prezidentą, kad jis iš pradžių sakė, jog neturėtume pažeminti Putino, kad turėtume suteikti jam galimybę atsitraukti. Bet dabar jis pakeitė savo požiūrį ir suprato, kad tai nebuvo realistiškas scenarijus. Ir nesakau, kad pritariu viskam, ką atstovauja Prancūzijos prezidentas. Bet ar dažnai matote pasaulinį lyderį, kuris ryžtųsi pakeisti savo kursą, tuo būdu netiesiogiai pripažindamas, kad anksčiau klydo? Tai nusipelno tam tikros pagarbos.
Versta iš www.ascendedmasteranswers.com