Padarai kolektyvinėje Rusijos sąmonėje

Klausimas: Ar kolektyvinėje Rusijos sąmonėje egzistuoja pirmykštė savastis, kuri trukdo įvykti pokyčiui? Jeigu taip, ką pakylėtieji mokytojai galėtų mums apie ją pasakyti?

Atsakymas iš pakylėtosios mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Nėra pirmykštės savasties ta prasme, kaip mes naudojome žodį „pirmykštė savastis“ savo mokymuose. Kaip sakė Sen Žermenas, nėra rusų, yra daug individualių žmonių, turinčių labai ilgą ir sudėtingą istoriją, kurie įsikūnijo dabartinėje Rusijos šalyje. Tačiau galite matyti, kas Rusijos šalis yra labai nesenas darinys, kai mąstote poros milijonų metų kategorijomis.

Tačiau, žinoma, kolektyvinėje sąmonėje buvo sukurtos tam tikros traumos per šalies istoriją, kuomet turėjote šiuos labai žiaurius valdovus, tokius kaip Ivanas Rūstusis ir kai kuriuos kitus carus, o taip pat bolševikus, ir tai, žinoma, sukūrė, ne pirmykštes savastis, nes jos nebuvo pačios pirmos, bet tai iš tiesų sukūrė šias savastis ir padarus kolektyvinėje sąmonėje.

Būtent apie tai kalbėjau savo diktavime, būtent apie tai kalbėjo Sen Žermenas, galėtume sakyti, kad kalbėjome apie tam tikras savastis kolektyvinėje sąmonėje, į kurias jums, kaip individui, reikia pažvelgti ir nuo jų išsilaisvinti. O tuomet, kai pakankamai žmonių tai padarys, tai padarys kolektyvinį poveikį, kuris staiga pasklis tarsi ratilai vandenyje, ir vis daugiau ir daugiau žmonių pradės tai matyti ir nuo to išsilaisvinti, ir štai tuomet bus pasiekta kritinė masė ir įvyks pokytis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels