Kaip pakelti Ukrainą į aukštesnį žmogiškumo lygmenį

Klausimas: Daugumos žmonių elgesio principas, „tai manęs visiškai neliečia“, yra viena iš problemų Ukrainoje. Tai vyksta, kai žmonės tampa neteisėto elgesio su jų kaimynais ar pažįstamais liudininkais, tačiau iš baimės jie gali praeiti pro šalį arba užmerkti akis, apsimesdami, kad nemato, kas vyksta, manydami, kad neturėtų į tai kištis, net kai jų yra paprašoma padėti. Ar yra bent kiek vilties, kad dabartinėmis aplinkybėmis žmonės galėtų permąstyti tokio elgesio ir požiūrio kenksmingumą?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Ukrainai.

Na, kaip Kuan Jin taip nuostabiai paaiškino, iššūkis čia iš tiesų yra toks: ar sugebės Ukraina pakilti į žmogiškumo lygmenį, kuris reikštų stipresnį bendruomeniškumo jausmą, suvokimą, kad mes visi sėdime vienoje valtyje? O jeigu jūs sėdite vienoje valtyje, tuomet iš tiesų netylite, stojate ginti tiesos, aiškiai pasakydami, kad kažkas nėra teisinga, ir aiškiai pasakote tai taip pat ir savo valdžiai, kad atitinkami valdžios įgaliotiniai galėtų sutvarkyti tokius piktnaudžiavimus, įskaitant, žinoma, ir korupciją. Atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu išorinė jėga sukėlė tokias didžiules kančias, egzistuoja galimybė ukrainiečiams susitelkti aukštesniu laipsniu nei kada nors jie tai buvo padarę anksčiau. Būtent tai iš tiesų nutiko su daugeliu kitų šalių istorijoje, kurios buvo užpultos išorinio priešo.

Tai iš tiesų yra potencialas, tačiau, žinoma, tam reikia, kad žmonės pakiltų į tą žmogiškumo lygmenį, kuriame nesakote kaip Kainas: „Argi aš esu savo brolio sergėtojas?“ Pripažįstate, kad iš tiesų esate savo brolių ir seserų sergėtojai, nes jeigu jūs juos sergėsite, jie sergės jus, ir todėl visuma pakils į aukštesnį lygmenį nei jūs kada nors galėtumėte tai padaryti vieni, būdami susiskaldę ir nenorėdami teptis rankų padėdami kitiems žmonėms. Jeigu pažvelgsite į šiuolaikines demokratijas Vakaruose, pamatysite, kad jos pasiekė tą aukštesnį solidarumo lygmenį, bendruomeniškumo jausmą, kuomet žmonės jaučia, kad jie visi sėdi vienoje valtyje ir jie visi turi vienas kitam padėti. Jie tai yra pasiekę įvairiais laipsniais, tačiau kai kurios šalys iš tiesų yra tai pasiekusios ganėtinai aukštu laipsniu, ta prasme, kad: „Mes rūpinamės vieni kitais“, ir būtent tai, žinoma, turi įvykti ir Ukrainoje.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels