Dangus

Spekuliavimas ir karma

Klausimas: Su sparčiai augančiomis būsto kainomis ir stagnuojančiais atlyginimais, vis daugiau ir daugiau pietų korėjiečių, ypač dvidešimtmečiai ir trisdešimtmečiai galvoja, kad jiems bus sunku uždirbti pakankamai pinigų, kad galėtų pasiruošti senatvei, tiesiog dirbant nuo devynių iki penkių. Jie siekia susikurti pasyvias pajamas investuodami pinigus. Daugelis žmonių investuoja į nekilnojamąjį turtą, pirkdami nuvertėjusį būstą gera kaina, jį kurį laiką palaikydami arba išnuomodami, ir tuomet pelningai parduodami šį būstą. Jie taip pat perka bankų aukcionuose parduodamus būstus, kuriuos gali įsigyti už gerą kainą. Kai kurie žmonės investuoja į užsienio valiutą, pavyzdžiui, į JAV dolerius, tikėdamiesi, kad užsienio valiutos vertė išaugs, ir jie ją pardavę galės pasipelnyti. Ar galėtų mokytojai pakomentuoti, kokia yra investicijų į nekilnojamąjį turtą ir užsienio valiutą dvasinė perspektyva?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m. vebinare „Būkite atviromis durimis Žemės planetai“.

Na, jeigu į tai žiūrėtume vien iš dvasinės perspektyvos, jums, žinoma, reikėtų susirūpinti dėl pusiausvyros tarp uždirbamos karmos ir uždirbamų pinigų. Būdami dvasingu žmogumi nenorite pinigus uždirbinėti karmą sukuriančiu būdu. Ir tai, apie ką čia kalbi, apie būsto kainų padidinimą ar investavimą į valiutas, yra paprasčiausia spekuliacija. Sen Žermenas yra perdavęs gilius mokymus apie lošimų ekonomiką ir kokia didelė investicijų, finansų industrijos dalis iš esmės yra paremta lošimų mąstymu. Kiekvieną kartą, kai kalba eina apie spekuliavimą, kuomet žmonės kažką perka, tikėdamiesi, kad galės tai pardavę gauti pelną, nieko su tuo iš tiesų nepadarę, tai iš tiesų yra spekuliavimas.

O ką tai reiškia? Tai reiškia, kad net jeigu uždirbsite iš to pinigų, kitiems žmonėms teks už tai sumokėti, galiausiai kažkas turės už tai sumokėti. Ir anksčiau ar vėliau daugelis žmonių bus sumokėję tiek, kad jiems nebeliks pakankamai pinigų, kaip ką tik sakiau kitame atsakyme, ir įvyks visos ekonomikos nuosmukis. Ir galiausiai tai taip pat paveiks ir jus, tai paveiks visus.

Akivaizdu, kad jeigu jūs, būdami dvasingu žmogumi, dalyvaujate tokiose spekuliacijose, na, tai yra karmą kurianti situacija. Na ir dabar, žinoma, jeigu kainos pakyla ir jūs turite kažkokį nekilnojamąjį turtą, kurį pelningai parduodate, tai yra visai kas kita. Tačiau aš čia kalbu apie sąmoningą spekuliavimą, kuriuo tėra siekiama pasidaryti pinigų, ir mes to nerekomenduojame dvasingiems žmonėms, nes kažkam teks sumokėti kainą. Kažkas turės nupirkti tą būstą aukštesne kaina, turės paimti paskolą, turės mokėti procentus nuo paskolos, ir taip toliau. Ir tai buvo daroma per keletą praėjusių metų daugelyje šiuolaikinių šalių, kuomet šios investicijų kompanijos, šios spekuliantų kompanijos dirbtinai išpūtė nekilnojamojo turto kainas, kad galėtų gauti didžiulį pelną, tačiau tai gali kelti grėsmę ir tai iš tiesų sukels grėsmę visai ekonomikai, kaip tai įvyko 2008 metais.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels