Nesubalansuotas požiūris į pinigus

Klausimas: Kentėjau nuo piniginių reikalų visą savo gyvenimą. Tačiau nuo to laiko, kai pradėjau eiti dvasiniu keliu, kai kurios labiausiai spaudžiančios pinigų problemos praėjusiais metais stebuklingai išsisprendė. Tačiau iškilo kita pinigų problema. Vis dar kenčiu ir patiriu skaudžius smūgius. Kokią pamoką turiu išmokti iš šių pasikartojančių tendencijų?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m. vebinare „Būkite atviromis durimis Žemės planetai“.

Na, žinoma, turi išmokti, kad kažkas tavo požiūryje į pinigus yra nesubalansuota. Ir turi atrasti, kas tai yra, naudodamasis įrankiais, kuriuos mes perdavėme Išsigydykite savo dvasines traumas ir kitose knygose. Kaip jau anksčiau sakėme, daugelis dvasingų žmonių mano, kad būdami dvasingu žmogumi neturėtumėte turėti pinigų, neturėtumėte koncentruotis į pinigus. Ir todėl daugelis dvasingų žmonių pasąmoningai atstumia pinigus. Ir jeigu turite šį įsitikinimą, tuomet jums reikia į tai pažvelgti, atpažinti atskirąją savastį ir tiesiog leisti tai savasčiai mirti. Nėra nieko iš esmės nedvasingo turėti pinigų ir uždirbti pinigus, jei tik juos uždirbdami neišnaudojate kitų žmonių.

Taip pat turite suprasti, kad kai kurie dvasingi žmonės turi požiūrį, jog jie turėtų koncentruotis į savo dvasinius įsitikinimus ir neturėtų rūpintis pinigais. Ir todėl jie nenori priimti sprendimų, kuriuos yra būtina priimti, kad galėtumėte turėti stabilią ekonomiką. Turite ištirti, ar tai galioja ir jums, ar yra tam tikri sprendimai, kurių nenorite priiminėti, pavyzdžiui, turėti darbą, ieškoti geresnio darbo, įgyti išsilavinimą ar kad ir kas tai būtų.

Jūsų dvasiniam augimui būtų konstruktyviau, kad turėtumėte tam tikras bazines pajamas, suteikiančias patogų gyvenimą, suteikiančias laisvą laiką, kurį galėtumėte skirti dvasiniam augimui, užuot nuolatos turėdami susidurti su piniginėmis problemomis, kurios taip pat suryja jūsų laiką ir energiją.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels