Kaip saugiai investuoti santaupų perteklių?

Klausimas: Jeigu akcijų rinka yra piramidinė schema, ar yra kažkokių kitų patikimų alternatyvų, į kurias galėtume investuoti pensijų kaupimui? Ar vyriausybės obligacijos yra labiau dvasiškai priimtinos? Ar obligacijos palaiko netvarią skolinimusi paremtą ekonomiką ir yra tik dar vienas pavyzdys, kaip investuotojai mėgina uždirbti pinigus iš pinigų? Kaip asmeniniame lygmenyje dvasingas žmogus turėtų investuoti perteklines santaupas, kad galėtų jas panaudoti vėliau gyvenime? Norėčiau atsakymo, kuris kvestionuotų daugelį pagrindinių prielaidų ir klaidingų įsitikinimų, kuriuos žmonės turi susikūrę apie taupymą ir investavimą.

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Amerikai skirtame vebinare.

Na, šitai, žinoma, yra plati tema, tačiau pasidalinsiu su jumis keliais pastebėjimais. Jeigu būčiau įsikūnijime ir galvočiau apie išėjimo į pensiją planą, neinvestuočiau į akcijų rinką. Ir jau tikrai neinvestuočiau į jokį rizikos draudimo fondą.

Galbūt investuočiau į labai kruopščiai atsirinktų įmonių akcijas, jeigu manyčiau, kad jos nėra pervertintos, jeigu jų akcijos dar netapo spekuliacijų objektu, nes yra paremtos tikru įmonės uždarbiu, ir taip pat žiūrėčiau, ar ši įmonė priklauso progresyvesnei tendencijai, nešančiai ekonomiką į priekį. Vyriausybės obligacijos yra priimtinos kaip tradicinė, saugesnė pinigų vertės išsaugojimo priemonė. Jūs, žinoma, galite investuoti į auksą, tačiau į tai neturėtų būti žiūrima kaip į būdą uždirbti pinigus; labiau kaip į būdą išsaugoti pinigų vertę. Galite ieškoti kitų investicijų, kurios nebūtų rizikingos, kurios nebūtų kažkokių akivaizdžių finansinių machinacijų dalis, tačiau šiuo metu tokių investicijų nėra daug. Turėtumėte rinktis saugiausias galimybes. Akivaizdu, kad tai jums neuždirbs tiek daug pinigų kaip tai darė kiti per pastaruosius kelis dešimtmečius. Tačiau jeigu kitą savaitę įvyktų akcijų rinkos žlugimas, jūsų santaupoms iškiltų labai didelė grėsmė, jeigu jos būtų investuotos į akcijų rinką. Ir mes jau anksčiau sakėme, kad visa ši schema, kai yra leidžiama pensijų fondams investuoti į akcijų rinką, yra sukurta taip, kad puolusios būtybės galėtų kreiptis į vyriausybę ir sakyti: žiūrėkite, turite gelbėti akcijų rinką, nes kitaip visi praras savo pensijų santaupas.

Ir tuomet vyriausybė gali jaustis priversta daryti tai, ką darė 2008 metais. Galėtume sakyti, kad visa ši schema, kai yra leidžiama pensijų fondams investuoti į akcijas, yra puolusių būtybių sukurta apsidraudimo schema. Tad aš iš tiesų rekomenduočiau kitas saugesnes investicijų formas, galėtume sakyti, konservatyvesnes investicijas. Taip pat, žinoma, egzistuoja nekilnojamasis turtas, tačiau, vėlgi, daugelyje rinkų nekilnojamasis turtas yra taip stipriai pervertintas, kad tai iš tiesų yra rizikinga investicija. Tačiau, žinoma, žmonės visada turės poreikį turėti gyvenamą vietą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels