Ekonominė prognozė 2024 metams

Klausimas: Ar galėtų mokytojai pakomentuoti, kokia bus ekonomika 2024 metais? Kai kurie ekonomistai prognozuoja, kad palūkanų normos bus sumažintos, ir yra spekuliantų, kurie nori, kad normos būtų sumažintos, idant jie galėtų prisipirkti dar daugiau nekilnojamojo turto, ypač Kanadoje, kur kanadiečiai lažinasi ir tikisi jog normos bus sumažintos ir jie galės toliau spekuliuoti nekilnojamuoju turtu.

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2024 m. Velykų vebinare.

Na, tai yra vienas iš galimų scenarijų. Tikėtina, kad palūkanų normos bus sumažintos 2024 metais, tačiau, žinoma, svarbesnis klausimas čia yra spekuliavimas nekilnojamuoju turtu. Ir tai yra tikroji problema ekonomikai daugelyje pasaulio dalių, kuriose vyriausybės leido spekuliantams sukurti šią burbulo ekonomiką tikroje nekilnojamojo turto rinkoje. Ir ypač kai kuriose demokratinėse šalyse nutiko taip, kad didelė populiacijos dalis buvo įtraukta į šias pinkles, kuomet jie tikisi taip pat galėsiantys spekuliuoti nekilnojamuoju turtu ir pasidaryti lengvų pinigų.

Problema čia yra ta, kad tai dabar pasiekė tokį lygmenį, kai daugumoje šalių nekilnojamasis turtas tapo toks brangus, jog žmonės su įprastiniais darbais negali sau leisti įsigyti namo ar netgi nuomotis būsto. Ir tai yra didelis pavojus daugelio šalių ekonomikai. Ir tai yra didelis pavojus tiek 2024 metais, tiek vėliau, nes tai gali sukurti ekonomikos žlugimą, panašų į tą, kurį matėte 2008 metais, kurį, vėlgi, sukėlė nekilnojamasis turtas ir spekuliacijos nekilnojamuoju turtu.

Deja, tokiose situacijose kaip ši nutinka taip, kaip jau apie tai kalbėjome kituose diktavimuose, kad puolusios būtybės pradeda tam tikrą tendenciją, bet tuomet kai kurie žmonės populiacijoje pagalvoja, jog galės įgyti tam tikrą pranašumą, ir prie jų prisijungia. Tai sustiprina šią tendenciją ir apsunkina demokratinei vyriausybei į tai įsikišti, nes dabar tai daro ne tik nedidelis elitas, bet ir didelė populiacijos dalis. Pažvelkite, pavyzdžiui, kiek daug žmonių tam tikrose šalyse savo pensijų planus yra investavę į akcijų biržą. Tačiau tai taip pat yra burbulas, kuris gali sprogti.

Tad čia turite mūsų anksčiau taip pavadintą lošimų ekonomiką, kurioje viskas priklauso nuo suvokimo. Ir jeigu suvokimas pasikeičia ir žmonės pradeda pardavinėti nekilnojamąjį turtą, visa sistema gali patirti žlugimą. Tačiau sistema taip pat gali patirti žlugimą arba patirti krizę, nes pasiekiate tašką, kai pernelyg didelės dalies žmonių atliekamos pajamos yra įmerktos į paskolas, kurias jie turi apmokėti, apmokėdami savo būsto nuomą arba mokėdami palūkanas. Ir todėl jie nebeturi pinigų vartojimui, ir tai paveikia kitus ekonomikos aspektus, tokius kaip gamyba, pardavimas ir paslaugos, ir štai tuomet mūsų taip vadinama tikroji ekonomika gali pradėti smukti dėl šio dirbtinėje ekonomikoje sukurto burbulo.

Ir tai yra reali problema, kurią ateinančiais metais vyriausybės turės spręsti. Ir demokratinėms vyriausybėms reikia suvokti, jog tai yra jų atsakomybė neleisti nedideliam žmonių elitui, kurie ir taip jau turi daugiau pinigų nei kada nors galėtų išleisti, kurti šiuos spekuliacijų burbulus, kurie iš tiesų kenkia plačiosios populiacijos ekonomikai ir kelia grėsmę visos šalies ekonomikai. Tad šitai, žinoma, yra platesnė tema, tačiau yra akivaizdu, kad didžioji dalis demokratinių vyriausybių neišpildė savo atsakomybės apsaugoti savo populiaciją nuo nedidelio elito spekuliacijų, kuris ir taip jau turi daugiau pinigų, nei jam turėtų būti leidžiama turėti demokratinėje šalyje.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2024 Kim Michaels