Kaip elgtis su menopauzės simptomais

Klausimas: Norėčiau paklausti pakylėtųjų mokytojų apie menopauzės simptomus. Išgyvenu menopauzės simptomus ir keletas mano draugių taip pat kenčia nuo šių simptomų. Šie simptomai skirtingiems žmonėms pasireiškia skirtingai. Ar egzistuoja koks nors efektyvus būdas įveikti šiuos simptomus? Ir ar galėtumėte duoti kokį nors patarimą pakylėtųjų mokytojų mokiniams, kurie kenčia nuo menopauzės simptomų, tokių kaip didelė nuotaikų kaita ir nusilpęs fizinis pajėgumas?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m. vebinare „Būkite atviromis durimis Žemės planetai“.

Na, visų pirma, atsiranda augantis suvokimas, ypač tarp moterų, apie menopauzės simptomus, ir egzistuoja įvairios terapijos, tarp jų ir natūralios terapijos, kuriomis galite naudotis, kad bent jau palengvintumėte simptomus. Turite suprasti, kad dabartiniame kolektyvinės sąmonės lygmenyje fizinis kūnas turi tam tikrą tankumą. Ir todėl moterys iš tiesų patiria tam tikrus pokyčius, pereidamos šį menopauze vadinama tarpsnį. Yra tam tikri dalykai, kuriuos galite sušvelninti arba išvengti, ir yra tam tikri dalykai, kurių negalite. Tačiau jūs iš tiesų galite naudotis mūsų perduotais įrankiais, kad apnuogintumėte bet kokias atskirąsias savastis, susijusias su buvimu moterimi, buvimu moteriškame kūne, vaikų turėjimu, galbūt patyrus persekiojimą ar pažeminimą dėl buvimo moterimi, patyrus suvaržymus dėl buvimo moterimi, ar kad ir kokius jausmus ir reakcijas į tai turėtumėte.

Nesakau, kad tai yra vienintelis dalykas, kurį turėtumėte daryti. Jūs taip pat turėtumėte taikyti fizines priemones. Tačiau jeigu esate dvasios mokiniai, tuomet naudokitės įrankiais ir mokymais, kuriuos turite. Ir pažvelkite į atskirąją savastį, kurią visi žmonės turi, susijusią su jūsų fiziniu kūnu ir jūsų vaidmeniu, ar būtumėte vyras ar moteris.

Akivaizdu, kad moterys, kurios patiria šiuos menopauzės simptomus, turi didesnę motyvaciją kažką dėl to daryti. Kai tuo tarpu vyrai yra labiau linkę tai ignoruoti, nebent situacija taptų iš tiesų rimta. Būdamos moterimis, laikykite tai privalumu, kad gaunate galimybę į tai pažvelgti, galite dirbti su šiomis atskirosiomis savastimis ir palaipsniui jas įveikti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels