Planko konstanta

Klausimas: Mokytojai ne kartą sakė, kad Žemė yra virtualios realybės simuliatorius. Ar galėtume teigti, kad Planko konstanta yra simuliacijos atnaujinimo dažnis? Jėzus kažkur sakė, kad egzistuoja erdvė tarp proto projektoriaus skaidrių, į kurią, tyloje ir už laiko ribų, įvaizdžiai, esantys dermėje su Kristaus protu, gali būti įvesti ir pakeisti įvaizdžius, kurie nėra dermėje su Dievo dėsniais, ir šitaip galima akimirksniu atvaizduoti naują realybę. Ar šis supratimas bent iš dalies atitinka tai, kas buvo pasakyta Mokytojų?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare „Demokratija ir Kristiškumas“.

Taip, tai yra teisingas požiūris. Tačiau, žinoma, apie tai būtų galima pasakyti daugiau, tačiau tam yra reikalingos didesnės fizikos žinios ir tai turės palaukti kitos dienos. Egzistuoja tam tikras atnaujinimo dažnis ir jis yra susijęs su Planko konstanta, kuri taip pat, žinoma, yra intervalai, kvantiniai šuoliai tarp energijos būsenų.

Mokslas kol kas dar nesuvokė, kad, žinoma, šių atskirų žingsnių tarpe turi kažkas egzistuoti. Arba, galėtume sakyti, privalo egzistuoti fonas šiems atskiriems žingsniams. Galite matyti, kad jeigu paimtumėte metrą, suskirstytą milimetrų ar colių padalomis, dauguma žmonių koncentruosis į mažytes linijas, kurios žymi colį, tris centimetrus ir taip toliau. Tačiau jeigu fone nebūtų baltos metro juostos, kaip galėtų egzistuoti tos linijos?

Privalo egzistuoti tyla už garso, privalo egzistuoti rimtis už vibracijos, privalo egzistuoti kontinuumas už atskirų žingsnių. Ir tai yra ta tyla, į kurią kiti įvaizdžiai nei tie, kurie materializavo fizinį pasaulį, gali būti įterpti. Galėtume sakyti, kad kai buvo išgydyta nudžiuvusi ranka, to pagrindas buvo tyloje įtvirtinta vizija – tuose intervaluose tarp vaizdinių atnaujinimo dažnio, kurie buvo materializavę tenai egzistavusią sąlygą. Kai sugebate su tuo susiderinti, galite, jeigu esate pasiekę pakankamai aukštą lygmenį – ir galite su tuo susiderinti tiktai tuomet, kai esate pasiekę tam tikrą Kristiškumo lygį – jūs galite, kai kuriais atvejais, padaryti tai, kas atrodys kaip stebuklas, nes tai akimirksniu pakeičia fizinę manifestaciją, kurią visi laikė nepakeičiama.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels