Dangus

NASA DART misija

Klausimas: NASA ką tik paleido DART, kosminį zondą, kurio tikslas yra susidurti su asteroidu, tuo atveju, jeigu kažkoks panašus įvykis sukeltų grėsmę planetos gyvybei ateityje. Toks mokslas atrodo labai holivudiškas ir dualistinis, nes jis baiminasi, kad visata mus užpuls, – tai yra armagedoniškas mąstymas. Tiesą sakant, mane nuliūdino, kad mums, regis, nepakanka žaloti savo planetos iš vidaus, destrukcija dabar norime užsiimti ir už planetos ribų. Buvo pranešta, kad DART paliko 10 000 mylių nuolaužų pėdsaką kosmose. Ar galėtų Mokytojai tai pakomentuoti?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Amerikai „Demokratijos prikėlimas“.

Na, yra akivaizdu, kad Žemėje šiuo metu turite tam tikrą kolektyvinės sąmonės lygį. Ir žmonės privalo išreikšti šią sąmonę. Ir šis projektas yra, žinoma, šios sąmonės išraiška, kurioje netikite, kad jeigu pakelsite Žemės sąmonę, nebus jokio pavojaus, kad iš dangaus atskridęs asteroidas sunaikins Žemę.

Jūs, žinoma, turite plačiai paplitusį tikėjimą, kad asteroidas sunaikino dinozaurus. Galėtume sakyti, kad tie žmonės, kurie žino esantys dinozaurai, nes savo prote neatliko perėjimo į aukso amžiaus mąstymą, bijo, kad tas pats gali nutikti ir jiems. Būtent dėl to jie naudojasi savo turima technologija, stengdamiesi kažką padaryti. Tai, žinoma, yra visiškai nereikalinga. Ir vis dėlto, tai turi būti išreikšta ir tai netgi gali duoti kažkokią technologinę naudą, kuri gali būti panaudota konstruktyviems tikslams.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels